انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 (/showthread.php?tid=287187)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 13-07-2020

ملکه ی سرخ شد ملکه ی بنفش.
یه اسمی میزاشتی بهش میخورد.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - م‍حمّد - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:10)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 11:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بیاد دست منو سیروانو تو دست هم بزاره بریم سرخونه زندگیمون با حقوق ناچیزو کم ۷تومن با زاری و خفت زندگی کنیم)):

دارم به حرف purple ایمان میارم.

کدوم حرفش دقیقا._.
ای مردک child open
یا
Child oh

ثابت شدن (در اومدن از حالت متحرک. هه هه هه هه) 
رو هم به مدیرای عزیز تبریک میگم

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - Đęąđ.ğïřł - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:33)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:10)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 11:24)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بیاد دست منو سیروانو تو دست هم بزاره بریم سرخونه زندگیمون با حقوق ناچیزو کم ۷تومن با زاری و خفت زندگی کنیم)):

کدوم حرفش دقیقا._.
ای مردک child open
یا
Child oh

Telegh_01 توروحت سینا

@purple

یارو اسمش ممد ابی پوش بود ولی طرفدار پرسپولیس بود.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - Sirvan10_a - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:16)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"

بیا رسیدگی کن من یه شماره گذاشتم اخطار گرفتم بعد اینا فحش رکیک میدن

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

دوست عزیز اکانت دومی که شما زدید رو محروم کردم
بخاطر گذاشتن شماره نبود
و اینکه اگه دیدید کسی حرف های رکیک میزنه لطفا گزارش بدید پیگری میشه
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب الان ایشون اسکرین شات رو توی مجمع عمومی پخش کرد ..
با توجه به 60% اخطار الاننباید بن بشه؟
شما هم مال منو گذاشتین برای خنده و مسخره بازی اون اخطار نداشت Huh

(13-07-2020، 12:29)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:28)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه

خب اعتراص کرد دگ
اون موقعم مهسا ی حرفی زد به سیروان ربطی نداشت رفت اعتراض کرد مهسا اخطارشو گرفت
به سیروان ربطی نداشت جلوی کل انجمن به من میگی گ.ه نخور با من نیس منو ریپ زده واقعا این با من نیس .

برو خودتو سیاه کن این کارات پیش بینی شده بود دیشب

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - امیر‌حسین - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:35)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

داشت دیگه صابر بهم اخطار داد

من دیشب خواب دیددم امام جماعت مجلس شده بودم.

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - سهَ‌ند - 13-07-2020

خجالت هم خوب چیزیه

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - *Aɴѕel* - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:33)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم حرفش دقیقا._.
ای مردک child open
یا
Child oh

Telegh_01 توروحت سینا

@purple

به بچم چیکار داری=____=

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - Sirvan10_a - 13-07-2020

(13-07-2020، 12:37)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:35)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

داشت دیگه صابر بهم اخطار داد
برای دیشبم اخطار داد Confused Confused Confused

حالا چند درصد داد Angel