انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترس فوقش میمیری عزیزم^^

^^ مرسی که هستی

قابل تورو دارم^^

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Mohlek - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:16)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:12)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا تو جمعمون ینفر سالم بود که اونم دیگه داره رد میده  Telegh_01
حسین چیکار کردی با این خداییش؟

من رد داده بودم ..نشون نمی‌دادمbathtimeاز اول رد داشتمBl8
حسین چ کرد هوا کردbathtime
بی ادبم خودتونین
یه تست کرونا بده بنظرم  Telegh_01
دوستان لازم به ذکره که منظور خاله شقا از هوا کرد در واقع همون بادبادکه و لعنت به اذهان کثیف و مریض

(24-04-2021، 20:15)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اینجا کسی حلیم نمیخوره من ندیدم والا
حلیم دوست نداری؟
باورت بشه من از حلیم متنفرم
حلیم خوبه ب شرط اینکه با بوقلمون یا مرغ درشته درست نکنن
من فقط حلیم عممو میخورم.-.

(24-04-2021، 20:16)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:14)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینه حاجی
نبینیم غمگینی

حاجییییی وقتی مانتانایی که ما بش محل سگ نمیدادیم شده ده هزارتومن...میخوای ادم کرونا نگیره؟ :|
خخ تو میگی مانتانا
ینی سطح سرگرمیت همینقدره
ولی ستون
چیزی ک من میخواستم بود ۴ میلیون
الان شده ۱۷ میلیون
اینجوری پیش بره من باید سرطان میگرفتم...

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 24-04-2021

من بروم در اعماق غم های جانسوزم بمیرم *گریه*

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:16)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رد داده بودم ..نشون نمی‌دادمbathtimeاز اول رد داشتمBl8
حسین چ کرد هوا کردbathtime
بی ادبم خودتونین
دوستان لازم به ذکره که منظور خاله شقا از هوا کرد در واقع همون بادبادکه و لعنت به اذهان کثیف و مریض

اره بادکنک هوا کردbathtime

دهنتتتتتتTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:16)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجییییی وقتی مانتانایی که ما بش محل سگ نمیدادیم شده ده هزارتومن...میخوای ادم کرونا نگیره؟ :|
خخ تو میگی مانتانا
ینی سطح سرگرمیت همینقدره
ولی ستون
الان شده ۱۷ میلیون

نه اخه تو به اون چهار ملیونی محل سگ میدادی...ما به مانتاسگ محل سگم نمیدادیم الان شاخ شده قیمتش

(24-04-2021، 20:20)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بادکنک هوا کردbathtime

دهنتتتتتتTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
Telegh_01

راسی ب لیست دوستان اضافه کردیمت
خیلی ممنون که ما رو بع کلبه درویشی لیست دوستات پذیرفتی
اصن از اون روز همه درسام بهتر شده تازه چشمامم قشنگ تر میبینه!

(24-04-2021، 20:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ تو میگی مانتانا
ینی سطح سرگرمیت همینقدره
ولی ستون
الان شده ۱۷ میلیون
حسین رایگانه پسر25r30

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 24-04-2021

الان احضار شروع میشهBd6