انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 26-12-2019

(25-12-2019، 23:03)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2019، 21:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(تا بحال برای توهین به خودم اخطار ندادم ولی از این به بعد بازم اخطار نمیدم بلکه تذکر میدم) Smile مگر اینکه چندبار تکرار بشه یا بار اول توهین خیلی رکیک باشه.
شما مدیری واسه تو هین به خودت اخطار میدی پس کاربرای عادی چه کنن ؟ D:
یخورده سعی کن نظرای مخالف با خودت و تحمل کنی همه قرار نیس با ما هم عقیده باشن (:
من گفتم فقط تذکر میدم دیگه!
مگر اینکه فحش رکیکی بده. کاربرا هم میتونن از دکمه گزارش استفاده کنن.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 26-12-2019

حالا اگه کسی نخواد به کانادا و استرالیا هم بره بازم انگلیسی ضروریه. زبان اصلی اکثر نرم افزار ها و بازیا انگلیسیه.

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - -Demoniac- - 26-12-2019

(26-12-2019، 10:36)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2019، 21:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2019، 20:51)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2019، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2019، 11:52)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کردن

اخه چرا باید انگلیسی حذف بشه؟ زبان بین المللی رو میخوان حذف کنن فقط بخواطر اینکه نمرات دانش‌اموزان توش کمه. خب برادر شیوه آموزشتو اصلاح کن.
حالا چرا چینی؟ نمرات تو انگلیسی ۱۴ ۱۵ باشه که تو چینی ۷و ۸ میشه. زبان پر تکلمی هم نیست که بگیم یاد گیریش به سختیش میصرفه.(البته منظورم خود ۲ میلیارد چینی نیستن که دارن چینی حرف میزنن)

اهان شما باز خودتو گیج فرض کردی و فکر کردی دلیلش اینه ؟

محض اطلاع شما اکثر چینی ها به زبان انگلیسی نگم صحبت میکنن حداقل مسلط هستن.
تازه یاد گرفتن چینی راحت تره چون مذکر مونث ندارن و خیلی خیلی بهتره !
فقط زبانشون تصویریه که اونم اوکی میشه !
و اینکه چینی یکی از زبان های سازمان ملله و اونم از اهمیت زیادی برخورداره !
شرایط شونم بهتر از ایرانه
و اینکه چینم مث ایران دارای تاریخ غنی ای هست

ای بابا ! یعنی شما با این موافقی ؟
خیالت راحت که هیچ زبانی دیگه جای اون رو نمیگیره.
اصلن جایگزینیش خیلی غلطه
جناب متحرم :|
من نگفتم موافقم :|
من دارم میگم انقدر که بقیه فک میکنن چین بد نیست ...
حرفم رو به ادمای نژاد پرست بود !
منظورم این بود که درست نیست راجبش انقد بد حرف بزنیم (:

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیررضا* - 26-12-2019

(26-12-2019، 17:07)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2019، 10:36)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2019، 21:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2019، 20:51)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2019، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه چرا باید انگلیسی حذف بشه؟ زبان بین المللی رو میخوان حذف کنن فقط بخواطر اینکه نمرات دانش‌اموزان توش کمه. خب برادر شیوه آموزشتو اصلاح کن.
حالا چرا چینی؟ نمرات تو انگلیسی ۱۴ ۱۵ باشه که تو چینی ۷و ۸ میشه. زبان پر تکلمی هم نیست که بگیم یاد گیریش به سختیش میصرفه.(البته منظورم خود ۲ میلیارد چینی نیستن که دارن چینی حرف میزنن)

اصلن جایگزینیش خیلی غلطه
ببین خانوم
اتفاقن خیلی هم بده ! خیلی ها
اینکه بچه ها زبان چینی یاد بگیرن حای انگلیسی بد نیست. خیلی بده

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 26-12-2019

(26-12-2019، 21:44)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2019، 17:07)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلن جایگزینیش خیلی غلطه
ببین خانوم
اتفاقن خیلی هم بده ! خیلی ها

افرین انگلیسی خوبهههه چینی بدههه مرگ بر چینییی ننگ بر هرکی میگه چینی خوبه

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - RedSparrow - 27-12-2019

(26-12-2019، 21:44)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا من نمیدونم بحثتون جدیه یا نه ولی در کل بهتره مثه خیلی از کشورای دگ بچه ها زبان موردعلاقشون و انتخاب کنن و توی مدارس یاد بگیرن هم شغل میسازن هم یادگیری کلی زبان دگ تو کشور بیشتر میشه.
نه همشونما ی سری زبانای اصلی مثه روسی فرانسوی اسپانیایی چینی انگلیسی آلمانی و.. تخصصی ام نیاز نیست درس بدن همون ابتداییش کافیه مگه همین دوتا زبانی که بود چطور بود .. یکیشم که زبون عربا بود که کلا به عنوان آدمم نباید حسابشون کرد :|!

آخرشم خودتون و خسته نکنید که هیچیی نمیشه مشکلات خیلی بزرگ تر از اینچیزا هست ی سری چیزام نمیدونیم و خبر نداریم آمریکا هم هیچ غلطی نمیتواند بکند

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 27-12-2019

این بحث به کجا میخواد ختم بشه؟
چون عربا(ال سعود و امارات و اینا) ادم نیستن نباید زبانشونو یاد بگیریم؟ چه استدلالیه!؟
عربی یکی از کامل ترین زبوناست و یکی از پرتکلم ترینشون.
اینو هم بگم واسه پیشرفت باید با همونهایی که شما ادم حسابشون نمیکنین ارتباط برقرار کرد. همونی که بلندترین برج هارو داره همونی که ماشین پلیساشون لامبورگینیه همونایی که میخوان روبات پلیس بسازن!

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 27-12-2019

دقیقا عربی خیلی بهتر از چینیه . عربا خیلی هم ادم خوبین این چینیان که همش قورباغه میخورن چینی بدرد نمیخوره

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 27-12-2019

(27-12-2019، 10:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا عربی خیلی بهتر از چینیه . عربا خیلی هم ادم خوبین این چینیان که همش قورباغه میخورن چینی بدرد نمیخوره

با این چینیای بدبخت چیکار داری اخهTelegh_10

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیر‌حسین - 27-12-2019

دقیقا اونایی ک شعار کوروش کبیر و این حرفا میدن،استوری هپی کریسمس میذارن ..
ادبیات درست استفاده کردن خیلی خوبه حداقل،ادم ذهنش نمیره سمت نژاد پرستی.
زبان روس ها،زبان عربااا،زبان ترکااا ... .
زبان روسی،زبان عربی،زبانی ترکی... .

!