انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ (/showthread.php?tid=278411)

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - Mehran_RAP_021 - 14-02-2020

(14-02-2020، 21:43)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:42)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:39)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:38)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله :- <
سوال بود البته @_@

هزارن تا بله داریم
سر سفره عقد، تعجب برای ریاضی ، سوال برای علوم

یه موردشم تایید کردن اخطار گرفتن درمقابل محروم شدنه Smile

داش ممد نکنه میخوایی ... وایییییییی
عمو عمو جون دادا نکنییییییی
باو شوخی بود اگه من محروم شم میدانی چند نفر یتیم. میشن
دیگه من نیستم خنده هم نی رپ نی چی نی کوچک نی...

دیگه نینی هم نیس Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

مهسااا میاماااا Big Grin

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - Ɗєя_Mσηɗ - 14-02-2020

(14-02-2020، 21:43)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب شاعرایی توی گ‌آ وجود داره  Shy یه ذره دیگه ادامه بدید گفتگو رو اینجا به محفل شعر تبدیل میشه  Telegh_02

خاکتممممم
ممنون مرسی
مهسا هم تشکر میکنه الان مشغوله داره ظرف میشوره

ظرفشور عمته!!!!!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Dodgy

(14-02-2020، 21:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:42)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:39)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:38)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله :- <
سوال بود البته @_@

هزارن تا بله داریم

مزاح کردم رفیق. این حقیر شوخی های زیادی میکنه! یبارم سر این شوخی ها معلم ادبیاتمون نذاشت امتحان بدم Sad
دور از تو
واقعااا ایول داری
خخخخ منم بخاطر گذاشتن باد معده مصنوعی زیر معلم از کلاس شوتم کردن

(14-02-2020، 21:44)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:43)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هزارن تا بله داریم

دیگه نینی هم نیس Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

مهسااا میاماااا Big Grin

کجا میخوای بیای؟ Tongue

(14-02-2020، 21:45)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:43)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب شاعرایی توی گ‌آ وجود داره  Shy یه ذره دیگه ادامه بدید گفتگو رو اینجا به محفل شعر تبدیل میشه  Telegh_02

خاکتممممم
ممنون مرسی
مهسا هم تشکر میکنه الان مشغوله داره ظرف میشوره

ظرفشور عمته!!!!!!!!! Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue  Dodgy

عمهههه کجایی که ظرف شور شدی

@m.h.sa
میام تو کوچتون با ارازل

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - م‍حمّد - 14-02-2020

(14-02-2020، 21:46)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هزارن تا بله داریم

مزاح کردم رفیق. این حقیر شوخی های زیادی میکنه! یبارم سر این شوخی ها معلم ادبیاتمون نذاشت امتحان بدم Sad
دور از تو
واقعااا ایول داری
خخخخ منم بخاطر گذاشتن باد معده مصنوعی زیر معلم  از کلاس شوتم  کردن
عجب ! باز دمش گرم من بودم صفر میدادم رد بشی Telegh_01 شوخی ما در چارچوب حیا و اخلاق میبود(و انشالله که هست) 

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - سهَ‌ند - 14-02-2020

(14-02-2020، 21:33)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 21:32)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2020، 20:55)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ارزش .... وللش به من با ادب بودن نیومده

سلامممممممممم
آقا چه بگیم ای هم انجمنی ها

هنو تو فاز هزاری و صدی ای؟

توهم هنوز ضد حالیاااا عین چی میای وسط
شده یه بار موافق جمع باشی یا همیشه مثل آواتارتی

مثکه هنوزم هستی

@Mehran_RAP_021
ااااااااااا
ارازل چرا؟؟؟؟؟
یکاری نکن ب داشی مهدی بگم بیاد مراسم پشم ریزون اجرا کنه هاااااااا Tongue  Tongue

@محمّد
بابا با من قهره؟ crying  crying

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - م‍حمّد - 14-02-2020

کد php:
//__#€&""*&$*÷#('lclcsnapapzp kcfjekwifud 
بالایی ویروسه خیلی خطرناکیه. اگه کپی کنیدش کامپیوترتون(گوشیتون) ریست میشه

@Mehran_RAP_021
کجا رفتــــــییییی؟؟؟؟؟