انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه 403 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه 403 (/showthread.php?tid=293637)

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ᗩᐯᗩ⁷ - 07-02-2021

(07-02-2021، 9:24)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:21)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا ژانم میگم برا هفتم یه کتاب علوم داریم درست ۰-۰
بایدم یه معلم علوم داشته باشیم یدونه برا ریاضی یدونه برا ادبیات و .... اینم درست ۰-۰
ولی خو مدرسه ما به جا اینکه یه معلم علوم داشته باشیم
علومو سه بخش کردن به فیزیک و شیمی و زیست (تو پایه هفتم باید با هم باشه ولی اینا بخشش کردن)
برای هر کدومم یه معلم داریم
ینی برای علوم ۳ تا معلم داریم
کتابامون با همه یدونه کتاب علوم داریم ولی مدرسه ما خودش بهمون جزوه جدا جدا داده ://
منظور من اینه مدرسه ما داره خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران رفتار میکنههههه &^&:////
وقتی باید با هم باشه نباید بخش بخشش میکردن ://
ما هفتم زمین شناسی هم داشتیم

نه مال ما فعلا اونو جدا نکردن الحمدالله ۰-۰ :/

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - _ƇRAƵƳ_ - 07-02-2021

زمین داشتید://////////////////////////////////

(07-02-2021، 9:29)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم ولی آخه چرا جدا کردن برامون من نمفهمم واقن &^& ://///////////
از دوستام پرسیدم برا خیلی هاشون با همه اما بعضیا جدا ولی خیلی مدرسه ها چون هنو از ابتدایی در نیومدیم با هم میگیرن اما نمد چرا برا ما جدا جدا میگیرن ://///////
معلمامون جداعه جزوه هامونم جداعه :///////////

اتفاقا بهتر مگر اینکه درس خوندن رو دوست نداشته باشی من الان سر کلاس زمین شناسی دارم براتون مینویسم

نه اتفاقا عاشقشم اما خو مدرسه ما خعلی سخت میگیرن :///
مقشم زیاد میدن &^& :///////////
هوم منم الان سر فیزیکم داره انرژی پتانسیل درس میده ۰-۰ ://

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Prometheus - 07-02-2021

(07-02-2021، 9:28)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما زمین شناسی نداریم .-. هعیییییی

(07-02-2021، 9:32)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:30)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اتفاقا عاشقشم اما خو مدرسه ما خعلی سخت میگیرن :///
مقشم زیاد میدن &^& :///////////
هوم منم الان سر فیزیکم داره انرژی پتانسیل درس میده ۰-۰ ://

پتانسیل هممم اینا مگه تو دبستان نبودن چندمی تو

فرزندم تو دبستان مگ فیزیک داشتیم ۰-۰ :////
هفتم تازه رفتم اول راهنمایی

(07-02-2021، 9:31)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:28)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یازدهم باهاش روبه رو میشی و لعنتش میکنی:///

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Prometheus - 07-02-2021

(07-02-2021، 9:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:31)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همین الان لعنتش میکنم :////////

(07-02-2021، 9:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهام اوهام لعنتش میکنی چون عقشتو اذیت کرده 0-0
حیف شکلک نداره وگرنه یه چش و ابرو میومدم ۰-۰ :///

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 07-02-2021

(07-02-2021، 9:08)Brayant نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 9:05)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهونس :/

حاجی بهونه کیلو چند ؟
ناموصا الکیه همش ,
هی میزنن بن میکنن

کی بن کرد؟

ب حاج صابر ایمیل بزن

(07-02-2021، 9:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب میکنی خیلی بی خوده:///
نمرم هیچ وقت خوب نمیشد://///
کنکورم نمیزنمش:/