انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Mohlek - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشتی این سوسول بازیا تو کف ما نیس
یه سیستم گیمینگ میخواستم که بعد از دیدن قیمت ها پدر گرامی دستش رو رو به من کرد و علامت لایک رو نشون داد...
یه لپ تاپ با مشخصات:
LENOVO

i5 gen 8
1t hard
128g ssd
Geforce GTX gpu 4g
ram8 ddr4
2port usb3
1port type-c
1port hdmi
finger print Sensor
monitor led ips - lcd backlight full-hd
metallic body
mouse pad 3d

خریدم ۲۳ تومن شهریور ماه ۹۹!
یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040 و i3 نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - امیر‌حسین - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لپ تاپ با مشخصات:
LENOVO

i5 gen 8
1t hard
128g ssd
Geforce GTX gpu 4g
ram8 ddr4
2port usb3
1port type-c
1port hdmi
finger print Sensor
monitor led ips - lcd backlight full-hd
metallic body
mouse pad 3d

خریدم ۲۳ تومن شهریور ماه ۹۹!
یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040  و i3  نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...

همین لپ تاپ من فروردین ۹۹ بود ۱۶ تومن

گرافیکمم Nvidia هست
تو فکرشم شهریور اینده ، هارد ssd رو بکنم ۲۵۰ یا ۵۰۰
رمشم بکنم ۱۲

راه داشت سی پی یو هم بکنم i7 !

داشتم میخریدم یارو گفت گرافیکا آن بورد هستن، لپ تاپی بردار که گرافیکش بالاست چون گرافیکش ارتقاش غیرممکنه به صورت کامل یا سخته و ممکنه به بورد اسیب بزنه
دگ منم گرافیک ۴ برداشتم خیلی عالیه .

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Mohlek - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:54)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا ابلفضل...
من رفیقم یه gtx 1040  و i3  نسل ۹ با هش گیگ رم خرید ۱۶ تومن
کلا فضایی گرون شده...

گرافیکمم Nvidia هست
رمشم بکنم ۱۲

داشتم میخریدم یارو گفت گرافیکا آن بورد هستن، لپ تاپی بردار که گرافیکش بالاست چون گرافیکش ارتقاش غیرممکنه به صورت کامل یا سخته و ممکنه به بورد اسیب بزنه
عاره
در کل واس نسل ۹ سیستمت جواب میده
منه بدبخت باید روزامو با gta sa اونم با fps 20 سر کنم...

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 24-04-2021

اگه یه روز تونستم چهره بکشم بهتون شیرینی میدم

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - امیر‌حسین - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:57)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2021، 20:54)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرافیکمم Nvidia هست
رمشم بکنم ۱۲

عاره
در کل واس نسل ۹ سیستمت جواب میده
منه بدبخت باید روزامو با gta sa  اونم با fps 20  سر کنم...

i7 gen 9 گرونه!

gta v دارم با فریم ریت ۶۰fps بازی میکنم
pes2021 هم فک کنم همین فریم ریته

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - سهَ‌ند - 24-04-2021

(24-04-2021، 20:58)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاری نداره که. اکه بخوای من بهت یاد میدم. اول یه چشم میکشی بعد یه چشم دیگه بعد دو تا ابرو بعد میری سراغ دماغ و دهن آخرشم یه گردی.

(24-04-2021، 21:00)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

تو هم از آموزش بالا ایتفاده کن. حتما جواب میده

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 24-04-2021

(24-04-2021، 21:02)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاری نداره که. اکه بخوای من بهت یاد میدم. اول یه چشم میکشی بعد یه چشم دیگه بعد دو تا ابرو بعد میری سراغ دماغ و دهن آخرشم یه گردی.

(24-04-2021، 21:00)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

تنکیو مستر سهند

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 24-04-2021

(24-04-2021، 21:02)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین

کفم برید(:
خیلی خوب بود واقعا نمیدونستم:")

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - سهَ‌ند - 24-04-2021

(24-04-2021، 21:05)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کفم برید(:
خیلی خوب بود واقعا نمیدونستم:")

یه شعر معروفم داره این. نمیدونم شنیدی یا نهTelegh_26