انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 05-01-2021

(05-01-2021، 19:15)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:07)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش.-.
اهان بعضي زبان تند دارن در كل نسبت به سليقه اي اعتقاد و اطلاعات  ندارند!!
 ولي نوبت به خودشان مي رسد به بچگي خود تاحالا ميرسند به زبان تعريف:/
 محتاط به طريق من (: آفرين بهت

آری گویا شما راست می‌گویید ای بزرگوار
ولی به نظر من سلیقه شون هرچی باشه خوب یا بد نباید توی جمع یا هرجای دیگه تیکه انداخت
باید به کسی هم که بهش تیکه میندازیم نگاه کنیم کیه؟ چیه؟ چندساله؟
ولش بابا با حرفای ما هیچی نمیشه:/

بلي واقعا..لطف داري*.*
 خب بعضي بند زبان شان با خودشان نيست:/
 خب در نظر اين حرفاا قابل فهم است نه اين كه آموزش بدهيم (خود يارو باس بفهمه)
 بذار خوش باشند تا خوشي خفه شان كند.-.

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 05-01-2021

(05-01-2021، 19:16)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:15)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان دو روزه که نیستم

خب نيستي دليل نميشه كه مضحك باشي:/
جمع كن اين حرفارو..(:

خفه نمیشم

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ραтяιcια - 05-01-2021

(05-01-2021، 19:18)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:15)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری گویا شما راست می‌گویید ای بزرگوار
ولی به نظر من سلیقه شون هرچی باشه خوب یا بد نباید توی جمع یا هرجای دیگه تیکه انداخت
باید به کسی هم که بهش تیکه میندازیم نگاه کنیم کیه؟ چیه؟ چندساله؟
ولش بابا با حرفای ما هیچی نمیشه:/

بلي واقعا..لطف داري*.*

ولی بچه هایی که داره بهشون تیکه میندازه واسم عزیزن
دلم نمیخواد :/
با اینکه کیپاپر نیستم(:

(05-01-2021، 19:16)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:11)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فنرم در میره اگه کیفم خیلی کوک شه =|

منظورتو نفهمیدم؟؟؟

یه بخش از اهنگه....ولی منظورم اینکه اگه اینجوری که شما میگید باعث تحریک هرچه بیشتر میشه...فنرم درمیره!

(05-01-2021، 19:19)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:16)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب نيستي دليل نميشه كه مضحك باشي:/
جمع كن اين حرفارو..(:

خفه نمیشم

:/ خود داني صلاح خويش

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ραтяιcια - 05-01-2021

(05-01-2021، 19:21)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:16)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتو نفهمیدم؟؟؟

یه بخش از اهنگه....ولی منظورم اینکه اگه اینجوری که شما میگید باعث تحریک هرچه بیشتر میشه...فنرم درمیره!

گفتم که در جریان باشن همین...

(05-01-2021، 19:22)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:19)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خفه نمیشم

مشکلت اینه یکی مث نخواسته تورو نخبه ببینه
چون فقط بلده بهتر از من کلمه توی جمله بچینه :-)

(05-01-2021، 19:20)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:18)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلي واقعا..لطف داري*.*

ولی بچه هایی که داره بهشون تیکه میندازه واسم عزیزن
دلم نمیخواد :/
با اینکه کیپاپر نیستم(:
 دقيقا ميفهمم چه حسي داري...
 اهم در حد حرف باشه خوبه وگرنه ما معلم نيستسم كه ادب ياد بديم خودشون باس بفهمن..(:

(05-01-2021، 19:22)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:21)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم که در جریان باشن همین...

یس.....التماس تفکر!

(05-01-2021، 19:24)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2021، 19:22)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلت اینه یکی مث نخواسته تورو نخبه ببینه
چون فقط بلده بهتر از من کلمه توی جمله بچینه :-)
 به مشكل نمي رسه مطمئن باش.
 چيدن جمله فهم ميرسونه نه ادعا و به قول تو كلمه توي جمله چيدن و كنارهم گذاشتن:/