انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 (/showthread.php?tid=190585)

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط قهوه ای :v
جالب نی:|
من ترجیح میدم صورتی بمونه!

:v

اسکلتون کردن :|
اگه طرف صحبتم با صابر بود همین فکرو میکردم!

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Brooklyn Baby - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:21)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عععععع اینا همه بهم زنگ زدن بمنم زنگ بزنید ببینم همین الان>___________<

مرضیه کی گفته کیا مدیر میشن؟ امنیت نداره تاپیک مدیریت یادش بخیر یزمانی هیشکی تا لحظه اخر هیچی نمیفهمیدbathtime

من میدونم .. :|

وقتی یهویی میریزید تو پُروفایل یکی خُ ضایس .. :|

نه نه باور کُن کسی بم نگُفته \:

خودم فمیدم -_-

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mᴏsᴇs - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف صحبتت با منه مطمئن شدی .-.

پوریا :v بن :|

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mïņ̃†êR - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:20)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:19)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم طلایی رو دوس دارمbathtimeهمتون طلایی میشید
میدونستم خوش سلیقه ای:v
اره  همین الان  که داشتم رنگارو میزاشتم گتم طلاییم جالبه 
(06-11-2014، 12:20)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:19)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم طلایی رو دوس دارمbathtimeهمتون طلایی میشید
میدونستم خوش سلیقه ای:v
بله بله

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - ~KiAηA~ - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:19)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:17)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابی به این نازی._.*

خواب دیدم..تو کل خواب با این دخدره بودم که تو هری پاتر بازی میکرد..بعد اسمشویادم رفته بود..هی ازش اسمشو میپرسیدم..اونم میگفت..ولی واضح نمیگفت،اخرشم اسمشو نفهمیدم/:
هنوزم دارم فکر میکنم،یادم بیاد اسمش چی بود/:
اما واتسون?

راسی کیا تو اصلا لهجه نداری..

ها ها همون....لامصب اسمشو یادم نمیومد اصن!

پریام بعدا گف اشتب کرده،من اصن لهجه ندارم._.*
اون لحظه که گف لهجه داری،از زندگی نا امیدم کرد/:
تو صدات کپی کپی داداشمه 0.0کیانوشم اخه لهجه نداره0.0

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mïņ̃†êR - 06-11-2014

نقل قول:
الان کیه پس؟crazy

(06-11-2014، 12:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:21)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیه کی گفته کیا مدیر میشن؟ امنیت نداره تاپیک مدیریت یادش بخیر یزمانی هیشکی تا لحظه اخر هیچی نمیفهمیدbathtime

خودم فمیدم -_-
نه دیگه ما پرفایل همه میریزیم اتففاقا این دور تو پرفایل همه ریختیم تو دقیق میدونستی حتی ترتیبشم رعایت کردی157f

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Jack Daniel'ѕ - 06-11-2014

ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ "ﺑﺪﻡ" ﻣﯿﺎﺩ ﺍﺯ "اون "ﭘﺴﺮﺍﯾﯽ" ﮐﻪ اینجا ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ "ﻣﺦ" ﺩﺧﺘﺮﺍﺭﻭ ﺑﺰﻧﻦ...!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
"ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻣﻮﺍﻓﻘﺎ "ﺷﻤﺎﺭﺷﻮﻧو بدن ﺗﺎ ﺑيشتر در اين "مورد" حرف بزنيم


RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - CTG - 06-11-2014

سلام :|

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:23)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 12:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف صحبتت با منه مطمئن شدی .-.

پوریا :v بن :|
ن هنوز نشدم!

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Brooklyn Baby - 06-11-2014

(06-11-2014، 12:25)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
الان کیه پس؟crazy

(06-11-2014، 12:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم فمیدم -_-
نه دیگه ما پرفایل همه میریزیم اتففاقا این دور تو پرفایل همه ریختیم تو دقیق میدونستی حتی ترتیبشم رعایت کردی157f

نه باور کن :|

ترتیبشم ؟ :|

پس چرا تو پُروفایل من نریختین ؟ -_-