انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ï Ðöñ'† wåññå Ðïê - 19-02-2014

کسی فیلترشکن خوب سراغ نداره ؟
سایفون ک بستن :|
ی چی مثه سایفون سراغ دارید ؟

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - இFATEMEHஇ - 19-02-2014

(19-02-2014، 19:56)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:54)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:51)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:49)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:46)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی^___^

مهشیـــــــــــــــد |:

خــــــدایــآ .. |:

چیکــــــــــآر کنـــم ؟؟ بــآ مونــآ دعوام شــد اونم پ.خ شــو بستــع !!

خــدا !! |: دارم دیـــــوونه میشـــم !! گوشیشــم خــآمــوشع !! اَه |:

روشن میکنه روشن میکنه!

مــن خیلــی بدبختــم !! |:
:|
هاع؟
چراع؟:|

بدبختـــم دیگــع |:

مـــونــآ رو دیدی بش بگــــو ...خیلـــــــــــــــــــــــــــــی دوسش دارم |:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Magical Girl - 19-02-2014

(19-02-2014، 19:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب ساعت 5 خوابیدم! 6 پا شدم! :|
سر کلاس سر جزوه نوشتن خودکار به دست خوابم برده بود.. بیدار شدم دیدم سه صفحه رفته جلو جزوه! Big Grin

5؟؟؟؟چرا؟؟! :||||
بازم بریکینگ بد میدیدی؟ >_____<

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ - 19-02-2014

(19-02-2014، 19:57)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:56)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:54)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:51)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:49)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشیـــــــــــــــد |:

خــــــدایــآ .. |:

چیکــــــــــآر کنـــم ؟؟ بــآ مونــآ دعوام شــد اونم پ.خ شــو بستــع !!

خــدا !! |: دارم دیـــــوونه میشـــم !! گوشیشــم خــآمــوشع !! اَه |:

روشن میکنه روشن میکنه!

مــن خیلــی بدبختــم !! |:
هاع؟
چراع؟:|

بدبختـــم دیگــع |:

مـــونــآ رو دیدی بش بگــــو ...خیلـــــــــــــــــــــــــــــی دوسش دارم |:

باوش!
ولی من نیسدم انجمناع!
فقط میام موضوعامو میذارم میرم!

(19-02-2014، 19:54)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:52)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:50)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشید جان دلبندم،فدای اون حافظه کوتاه مدتت شم .. *^_____^*

میگم اصن عکس نــــگرف کسی از چیزی :||||||
اغا عکس ندارم چی بفرستم ؟ -_______-
راسی،اخبار جوانه هارو دنبال کن .. شاید نشونمون دادن ! چ فایده ک من تو فیلما نیستم! -_______________-
من حافظم قد ماهی قرمزه ^__^
*^___^* !!
اخبار جوانه هاع؟؟:|
چرا نیسدی>__<؟
کجایی؟
په برم دستگاتو ببینم اینو دفه بد نشونم مدی خوع^__^!خودتو نشون داد بگو بهم!

باشه..
خوابم میاد :||||||
مرغ شدم :||||||||||||
ب قول یکی -______-
منم خیلی خوابمه-___-!!
یعنی منم مرغ شدم؟؟:|
ای باباع!

من و تو .. دو تا مــرغ ^_^
چ هم خانواده -________-

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ - 19-02-2014

(19-02-2014، 19:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:54)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:52)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:50)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشید جان دلبندم،فدای اون حافظه کوتاه مدتت شم .. *^_____^*

میگم اصن عکس نــــگرف کسی از چیزی :||||||
اغا عکس ندارم چی بفرستم ؟ -_______-
راسی،اخبار جوانه هارو دنبال کن .. شاید نشونمون دادن ! چ فایده ک من تو فیلما نیستم! -_______________-
من حافظم قد ماهی قرمزه ^__^
*^___^* !!
اخبار جوانه هاع؟؟:|
چرا نیسدی>__<؟
کجایی؟
په برم دستگاتو ببینم اینو دفه بد نشونم مدی خوع^__^!خودتو نشون داد بگو بهم!

باشه..
خوابم میاد :||||||
مرغ شدم :||||||||||||
ب قول یکی -______-
منم خیلی خوابمه-___-!!
یعنی منم مرغ شدم؟؟:|
ای باباع!

من و تو .. دو تا مــرغ ^_^
چ هم خانواده -________-

کبوتر با کبوتر مرغ بامرغ!
تفاهم*^__^*
من برم یه تاپیک بذارم بعدش خدافظی!
خدافظ!

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ï Ðöñ'† wåññå Ðïê - 19-02-2014

خودم پیدا کردم
واقعا ممنون :|

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - sjmmc - 19-02-2014

(19-02-2014، 19:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-02-2014، 19:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب ساعت 5 خوابیدم! 6 پا شدم! :|
سر کلاس سر جزوه نوشتن خودکار به دست خوابم برده بود.. بیدار شدم دیدم سه صفحه رفته جلو جزوه! Big Grin

5؟؟؟؟چرا؟؟! :||||
بازم بریکینگ بد میدیدی؟ >_____<
نه ومپایر میدیدم! Big Grin
بعدشم اونی که تو ازش بدت میاد گیم آف ترونزه نه بریکینگ بد! بریکینگ بد جنایی اه! :| Big Grin
اون فعلا تموم شده سه فصلش! Angel

خـــدافظ مهشید جونم .. *^_____^*

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - *βeС-МoЯЯiGαƝ* - 19-02-2014

(19-02-2014، 20:02)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم پیدا کردم
واقعا ممنون :|

پیدا کردی ب منم بگو >_<

لدفن (: