انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

انقده شیر تو شیر شد گشنم شد ۰-۰=/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که میخوام تسلیم شم
*یه دستمال کاغذی رو میزارم رو خلال دندون و تکونش میدم

(02-03-2021، 12:18)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که به جنس سوّم باید رسید حتّی می تونه یه هدف باشه و تقلیل دادن انسان به جنسیّتش کار پستیه.
انسان غارنشین بود که حیوان وار می خواست تولید مثل کنه.
طبق آخرین نظرسنجیی که توی بریتانیا انجام شد خودِ سکس هم کاهش پیدا کرده-چه برسه به این که سکس های انجام شده هم با جلوگیری هایی انجام می شه که منجر به تولّد و شکل گیری نطفه نشه-
حالا چرا سکس کم شده ؟ چون آدم ها دیگه فکر نمی کنند حتماً باید انجامش بدند و فرزندی به دنیا بیارند و همه چیز انتخابی شده.

پس فکر نمی کنم چیزی که ما بهش نیاز داشته باشیم تولید مثل باشه. اگه نگرانش هستی برو چند تا اسپرم اهدا کن به بانک.
: دی
فرنود(:
حس نمیکنی این مطالب برای همه مناسب نیست؟!(:

خب باشه الان سکس رو می کنم مقاربت.
کام آن زن.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 02-03-2021

بزرگترین اشتباه بشریت تحمیل عقاید خودش به دیگران بوده..
میخ اهنین نرود در سنگ دوستان (:

در نهایتا همه همون کاریو میکنن که خودشون میخوان

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:05)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سکوت کن فقط تا اعصابم به هم نریختع
ی سوال صورت سوالو بد متوجه شدم
ی سوال رو نمد چرا اشتب شد
ای بابا.
حالا چه آزمونی بود؟
اجتماعی
(02-03-2021، 12:13)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:09)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف که قوانین انجمن دستمو بسته

یا بیادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واتساپ

یا همینجا زیپو ببند

نه اتفاقا ۰-۰ راحت باش من ناراحت نمیشم حالا مثلا میخوای چی بگی ۰-۰ چهارتا فحش میدی دیگه ۰-۰ با احمقم مشکلی ندارم ۰-۰ مگه اصن حرفات مهمه بخواد بهم بر بخوره ۰-۰ فوشه ۰-۰ چیزیست عادی ۰-۰ کاملا ارگانیک و طبیعی ۰-۰ پس اگه قوانین دستتو بسته میتونی پ.خ بیای فوش بدی ۰-۰
بنده زیپو نمیبندم چون شما اینجا تعیین نمیکنی من چیکار کنم ۰-۰ منم تعیین نمیکنم تو میخوای چیکار کنی پس فوش بده اگه دلت خنک نمیشه و قوانین دستتو بسته ۰-۰
با تچکر ۰-۰ =|

اوکی ببند

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که میخوام تسلیم شم
*یه دستمال کاغذی رو میزارم رو خلال دندون و تکونش میدم

فرنود(:
حس نمیکنی این مطالب برای همه مناسب نیست؟!(:

خب باشه الان سکس رو می کنم مقاربت.
کام آن زن.
نگاه من سر این موضوع ها مشکلی ندارم
اما بالاخره بعضیا مشکل دارن
اگه به عقیده من باشه همین این موضوع باید بدون پرده باشه و به طور کامل توضیح داده بشه

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:22)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب باشه الان *** رو می کنم مقاربت.
کام آن زن.
Telegh_07

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 02-03-2021

خب دیگه چه خبرا؟ (:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:23)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا.
حالا چه آزمونی بود؟
اجتماعی
(02-03-2021، 12:13)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه اتفاقا ۰-۰ راحت باش من ناراحت نمیشم حالا مثلا میخوای چی بگی ۰-۰ چهارتا فحش میدی دیگه ۰-۰ با احمقم مشکلی ندارم ۰-۰ مگه اصن حرفات مهمه بخواد بهم بر بخوره ۰-۰ فوشه ۰-۰ چیزیست عادی ۰-۰ کاملا ارگانیک و طبیعی ۰-۰ پس اگه قوانین دستتو بسته میتونی پ.خ بیای فوش بدی ۰-۰
بنده زیپو نمیبندم چون شما اینجا تعیین نمیکنی من چیکار کنم ۰-۰ منم تعیین نمیکنم تو میخوای چیکار کنی پس فوش بده اگه دلت خنک نمیشه و قوانین دستتو بسته ۰-۰
با تچکر ۰-۰ =|

اوکی ببند

اوکی حله ولی به نظرم توافقی توعم ببند ۰-۰ =./
میبندم ۰-۰
میبندی ۰-۰

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 02-03-2021

بچه ها ی چیز مشکوک
من تقریبا چند ماهِ اخطار نگرفتم
باید ی گند کاری ای کنم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

یه مهمون توی انجمنه. خجالت بکشید.