انجمن های تخصصی  فلش خور
گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» (/showthread.php?tid=297823)

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - Emmɑ - 18-07-2021

(18-07-2021، 14:39)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 13:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تقریبا ۱ ساله اینجام،امروز رفتم نصف تاپیکامو ویرایش زدم یک ریز به تباهیم میخندیدم،ببین شما چی میکشی
گل خریدم تو هرکدوم از تاپیکای سمیت یه شاخه میزارم یه فاتحه هم میخونم
نکشیمون باباااااااD:
پشیمونی چرا؟! اون لحظه زندگی کردم بچگی کردم.. حتی به غلط . کی تعیین میکنه درست و غلط چیه..

بیکار جان اونموقع که من این تایپکا رو میزدم تو هنوز کارِت به یک هفته صُبی یه هفته بعد از ظهری هم نکشیده بود..
اوج تفریحت بیسکوییت مادر با شیر بود.

fishing

اعتماد به نفست زیاده ها
بیکار؟چطور دلت میاد به من بگی بیکارp336منی ک از صبح تا شب از هر طرف درگیرممممم)=
بیسکوییت مادر با چایی D:
البته بیسکوییت پتی بور شکلاتی باچایی عررر

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - *Aɴѕel* - 18-07-2021

دنیای کثیفیه (=

(18-07-2021، 23:19)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
جرعت یا حقیقت؟

جرعت

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - Mohlek - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:19)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:16)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاس نیستن اینا که(=هعی
قلبم ...
چرا ؟ لاس مگه شامل هر گونه ابراز علاقه مستقیم و غیر مستقیم اروتیک و غیر اروتیک نیست؟

(18-07-2021، 23:16)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشین روی تشت
اینجارو باید گشت
بعدش بریم رشت
حیف دارم پادکست گوش می دم نمی تونم قافیه بازی کنم باهات.

(18-07-2021، 23:16)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دا من چی بگم وقتی مشتی هستی ملوان کشتی هستی ؟ :v
عا همینه دیگه
کلا تو لباسشویی خیلی به کمکت نیاز دارم
ذهنم جاهای بدی می ره هی.

(18-07-2021، 23:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I can't open up to you
Me and my friends are lonely
I don't know what to do
I always figured I'd be the one to die alone
I cope smothered in smoke
Deep high, drape my soul in
I know things that you don't
I've met murdering folk
And they took one of our own
They took our innocent home
قفلییی
آهنگای منه دیگه.
:دی
از این به بعد پولیه.
برو تو اتاقت و به کارای بدت فکر کن

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:17)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب همین الان که گفتی داشتم آب میخوردم تف شد بیرون:دی
این :دی رو فرنود باب کرده اخیرا Telegh_01
فرنود نفرین آمون بر تو باد
زنده باد ابراهیم بابلیس Telegh_01

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - فرنودِ بن گیومرث - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:19)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:17)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب همین الان که گفتی داشتم آب میخوردم تف شد بیرون:دی
من یه مزاج لطیف رو بتونم باب کنم برابری می کنه با آپولو هوا کردن.

(18-07-2021، 23:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:19)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
جرعت یا حقیقت؟

جرعت
اوکی
وقتی میخوای عطسه کنی چشمات رو باز نگه دار:>

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - *Aɴѕel* - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:21)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرعت
اوکی
اسونه که

(18-07-2021، 23:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:21)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی
اسونه که
-Parham has left the game

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - Mohlek - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:20)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الن همه نفوذ فرهنگی رو تو جامعه ما ننداز بچه

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - فرنودِ بن گیومرث - 18-07-2021

(18-07-2021، 23:23)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:22)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسونه که
-Parham has left the game

نیبمکلنیسمکبنیسکمبنیکسمبمکس

(18-07-2021، 23:23)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 23:20)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الن همه نفوذ فرهنگی رو تو جامعه ما ننداز بچه

2chw