انجمن های تخصصی  فلش خور
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ (/showthread.php?tid=163321)

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ( lιεβ ) - 22-08-2014

من تازه مُتولدینُ دیدم :| امروز تولد شیوا بود ؟ ._.* ..
(22-08-2014، 22:40)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ghazal?,,..

بله ؟ ..

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - _єяяσя_ - 22-08-2014

(22-08-2014، 22:40)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ghazal?,,..
من؟؟

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ρяіηcεss~Αιοηε - 22-08-2014

سلام*-_-

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ըoφsիīkα - 22-08-2014

سحـــی -__-

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ~Mahnaz~ - 22-08-2014

سلـآم به اونآیی که دوسشون دارم ^ــ^
:||

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - βΑllεяiηΑ♡ - 22-08-2014

(22-08-2014، 22:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:37)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:35)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 22:33)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیر رسیدم :|

حلال زاده -_-

خوبه ی اشنا پیدا کردم ._.

گوشيت چ مرگشه ¿||:

صـ خ از ح نداره ؟؟-_-
چی چی ؟ :////
باو گوشیم گم و گوره فلن .. منم از ی گوشی کهنه استفاده میکنم فلن :| اینم هی روشن خاموش میشه .. اس هم نمیگیره ! وضش خرابه کلن :|
فرض كن ح داشت منو با چنين گوشي اي فوش كش ميكرد ||:

فقط اس ميگرفت فارسي هم نداشت شارژش هم تموم شد

كلا همه چي دست به دست هم دادن تا منو بد بخت كنن

اهم|:

ص خبري از ح نداره ؟؟-_-

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - mahdi0191 - 22-08-2014

(22-08-2014، 22:41)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تازه مُتولدینُ دیدم :| امروز تولد شیوا بود ؟ ._.* ..

ghazal?,,..

بله ؟ ..

hano az dastam narahati.-.
on ghaziya ro faromosh kon
vali dossimon sare jashe
bashe:-|

(22-08-2014، 22:41)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ghazal?,,..
من؟؟

na aziz
nemidonestam esme shoma ham ghazale:-)
che jaleb

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - βΑllεяiηΑ♡ - 22-08-2014

(22-08-2014، 22:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جمع ميبندي؟

مگه فقط من نيستم؟؟cry girl
|:

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - _єяяσя_ - 22-08-2014

(22-08-2014، 22:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - mahdi0191 - 22-08-2014

manam dos dari aya o_O

age dos dari aleyke slm age ham na zaye shodam dg