انجمن های تخصصی  فلش خور
_گفتگو آزاد نسخه 354 _ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ (/showthread.php?tid=282291)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - saba 3 - 23-04-2020

(23-04-2020، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 0:01)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 23:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گ.ا برا همس هرکی ازاده هر حرفی بزنه://
انقدر شرایطو برا هن سخت نکنین:|

عزیزم نکته جالبی اشاره کردی
حرف 
نه مثل ترسو ها تیکه انداختن
یا آنقدر باید قوی باشی که حرفتو مستقیم بزنی
یا ترسویی که سکوت کنی

بگذریم
دنیا محل گذر بوده و هست

میدونم منظورت چیهD:
ولی تیکه هم حال میده ها-_-
یه جور شوخی حرص دراره
بحث برا دعوا ندارن تیکه میندازن یاد هم بیارن که .....

نگذریم چیکار کنیم(:

چه خبرا شقایق؟

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - red_Queen - 23-04-2020

کلید همه کارها صبر است
شما جوجه را با صبر کردن از تخم مرغ به دست آورید، نه با شکستن آن.
“آرنولد گلاسو”

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Đęąđ.ğïřł - 23-04-2020

(23-04-2020، 0:08)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 0:01)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 23:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف 
یا ترسویی که سکوت کنی

بگذریم
دنیا محل گذر بوده و هست

میدونم منظورت چیهD:
یه جور شوخی حرص دراره

نگذریم چیکار کنیم(:

چه خبرا شقایق؟

خودشون کنار میان تو خودتو اذیت نکن.-.

هیچ سلامتی فک کنم خودش بهترین خبر میتونه باشه
انقدر که به درو دیوار خونه نگاه کردم دیگه میتونم طرح جدید برای اسکلت ساختمون بدم:|
تو چه خبر؟

(23-04-2020، 0:11)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلید همه کارها صبر است
“آرنولد گلاسو”

عزیزم هر تعریفی به وقتش کاربرد داره  و متأسفانه همیشه هزار جور اما و اگر و مستثنی وجود داره
الا تخم مرغ از یخچال خونت بردار بذار جلوت 
تا سه سال هم صبر کن جوجه ازش بیرون نمیاد که هیچ میگنده باید دماغتم بگیری

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Sirvan10_a - 23-04-2020

(23-04-2020، 0:11)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلید همه کارها صبر است
“آرنولد گلاسو”

جمله باحالی بود
یکیم من بگم

#جنبه

(23-04-2020، 0:14)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلید همه کارها صبر است
“آرنولد گلاسو”

جمله باحالی بود
یکیم من بگم

#جنبه

خخخخخخخ

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - alireza_75 - 23-04-2020

سلام
شبتون بخیر

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Sirvan10_a - 23-04-2020

(23-04-2020، 0:16)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 0:14)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلید همه کارها صبر است
“آرنولد گلاسو”

جمله باحالی بود
یکیم من بگم

#جنبه

خخخخخخخ

14

(23-04-2020، 0:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 0:08)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف 
یا ترسویی که سکوت کنی

بگذریم
دنیا محل گذر بوده و هست

میدونم منظورت چیهD:
یه جور شوخی حرص دراره

نگذریم چیکار کنیم(:

چه خبرا شقایق؟

خودشون کنار میان تو خودتو اذیت نکن.-.

هیچ سلامتی فک کنم خودش بهترین خبر میتونه باشه
انقدر که به درو دیوار خونه نگاه کردم دیگه میتونم طرح جدید برای اسکلت ساختمون بدم:|
تو چه خبر؟

عزیزم منو چیکار داری 
کی با چی کنار میاد

من کلی گفتم نفسم 

نه آدم می‌تونه جانش سالم باشه و مغزش و محیط حیاتش ناسالم جدی دارم میگم (:
خیلی وقته دارم به این مسئله فکر میکنم که یه بیمار سرطانی با حال روحی خوب خوشبخته یا یه آدم با بدنی سالم در محیتی ناسالم و هزار و یک فکرو خیال(:

ولی خوشحالم که می‌شنوم سالمی رفیق

(23-04-2020، 0:16)alireza_75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
شبتون بخیر

سلام
همچنین