انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ (/showthread.php?tid=286346)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - Ɗєя_Mσηɗ - 18-06-2020

(18-06-2020، 21:56)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:47)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا چطوره 

یاد مام افتادی :v
خوبه سلام میرسونه D::::
Liaghat nadari k Telegh_01❤️
Kash tehran budi gu*u 

برو بمیر بی تربیت D:
بی لیاقت تویی .. ایح /:
****  چرا چرا :|

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - ɪᴄᴇ - 18-06-2020

(18-06-2020، 22:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:56)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:47)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا چطوره 

یاد مام افتادی :v
خوبه سلام میرسونه D::::
Liaghat nadari k Telegh_01❤️
Kash tehran budi gu*u 

برو بمیر بی تربیت D:
بی لیاقت تویی .. ایح /:
****  چرا چرا :|

دارم شوخی میکنم 
وقتی با یکی اوکیی و پیشش راحتی بهش میگی گو*و دیگه 
ینی پیشش حس آرامش داری D=

(18-06-2020، 21:58)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:50)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:47)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 21:40)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۰ ماشین میفرسم D; 

خسیس :|
پول بنزینم نمیخای بدی واست اون همه چیز میخره میاره؟

غزل نرو :vv

میدم دیگ ۱۵۰۰شو D: 
پریروز یه باک زدم ۱۵۰ پیاده شدم 
ناموسن نمیره تو پاچم -_- 

رو دل نکنی ؟ D:
خوبه بنزین هنوز جزو دغدغه هام نشده :vvv

Doa kon nashe 
Shahrie uni 
Nete khone 
Ghabze simcart 
Benzin 
Kooft dard 
Jer darm mikhorm vala

Na biron miram na tafrih 
Ine vaz 

بابا هس نمیشه *-*
شهریه رم تو میدی؟ D: ..بدبخت D:
نت خونه رم تو میدی؟ .. بدبخت تررر D::
حرف نزن خو .. ایح /:
با ماشین جایی نرو D::
اگه کوفت و درد رو حذف کنی کمر شکن نمیشه اینا :vvvv

ارواح عمت -_-

(18-06-2020، 22:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووو
اول اونو برم بعد ^^
و اينكه تو گَدا هستي نميفرستي |:

بیا اینجا بت میگم :|
گدا خودتی ):

منو باش میخاستم لیموزین بفرسم واست .. برو برو اصن ):

الانو نبین اینجام ، قبل کرونا یا دانشگاه بودم یا سرکار اصن وقت نمیشد بخوام کاری کنم ..الانم کار خاصی نمیکنم ولی هست اون خرجا ._.
و اینکه 
آره خودم میدم 

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - ρσєѕɪ - 18-06-2020

(18-06-2020، 22:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 22:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووو
اول اونو برم بعد ^^
و اينكه تو گَدا هستي نميفرستي |:

بیا اینجا بت میگم :|
گدا خودتی ):

منو باش میخاستم لیموزین بفرسم واست .. برو برو اصن ):

سال ديگه ايشالا (:
گدا اصلا همونيه كه ديروز بهت گفتم P:

اره جون خودت |:
الان بفرس

(18-06-2020، 22:31)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانو نبین اینجام ، قبل کرونا یا دانشگاه بودم یا سرکار اصن وقت نمیشد بخوام کاری کنم ..الانم کار خاصی نمیکنم ولی هست اون خرجا ._.
و اینکه 
آره خودم میدم 

کرونا زندگی همه رو بهم ریخته ))):
چه خوب (:

(18-06-2020، 22:34)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال ديگه ايشالا (:

اره جون خودت |:
الان بفرس

عی بابا
اون؟ اره اره D::

نه دیگه تو میری اونجا ):

من بخوابم زود 
صب نرم تو دیوار D: 
شب بخیر 

(18-06-2020، 22:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 22:34)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال ديگه ايشالا (:

اره جون خودت |:
الان بفرس

عی بابا

نه دیگه تو میری اونجا ):

اره خود بي ادبش (:

باش اشكال نداره هر كاري كني بازم ميرم ((:

(18-06-2020، 22:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 22:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال ديگه ايشالا (:

اره جون خودت |:
الان بفرس

عی بابا

نه دیگه تو میری اونجا ):

اره خود بي ادبش (:

^______^

دور شووووووو

(18-06-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-06-2020، 22:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال ديگه ايشالا (:

اره جون خودت |:
الان بفرس

عی بابا

نه دیگه تو میری اونجا ):

اره خود بي ادبش (:

^______^

دور شووووووو

باش دور ميشم ^^