انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 02-03-2021

@"سگ اصحاب کهف"

خدا رو شکر دیگه این نیست

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-__-

اخطار اصلا چیز خوبی نیست !

چرا؟):
ی اخطار بم بده):
بزن ب دلیل اینکه خودش گفت

نه خیر -__-
من الکی اخطار نمیدم
+
راستی نمیخوای نویسنده شی ؟ ._.
مگه تو نویسنده نبودی سهونکم؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من @"یه دنیا"

نه خیرم -__-
خودتم میدونی من بیشتر

من بیشتر**

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 02-03-2021

برا اینکه بروز رسانی انجمنو ببینم باید کدوم دکمه هارو میزدم؟ ._.
@"ctrl+w"

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والله من دکمه مکمه نزدم.
یه بار خارج شدم دوباره وارد شدم عوض شد.

آخه من با کامپیوتر میام

منم با لپتاپم خوشگله.
فرقی نداره یک بار لوگ اوت کن از اکانت.

(02-03-2021، 12:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سلام
@چطوری
@؟؟؟

ما خوبیم ! همین الان یه بحث خیلی داغ داشتیم که خدارو شکر بدون دعوا و محروم شدنِ چند تا از عزیزان ختم به خیر شد
شما چطوری ؟

(02-03-2021، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟):
ی اخطار بم بده):

نه خیر -__-
من الکی اخطار نمیدم
+

ولی چون من میگمم باید بدی ._.
برکنار شدم/:
یبارم بن شدم/:
از وقتی ک بن شدم اخطار نگرفتم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟):
ی اخطار بم بده):

نه خیر -__-
من الکی اخطار نمیدم
+
من می خوام نویسنده شم.
: دی

(02-03-2021، 12:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه من با کامپیوتر میام

منم با لپتاپم خوشگله.
فرقی نداره یک بار لوگ اوت کن از اکانت.

اوه ممنون پسر ._.

(02-03-2021، 12:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دومین باره ):

ما چهره ی مثبت خودمونو به کسایی که مارو قبول دارن نشون میدیم

من همیشه اون چهره خوبتو دیدم ^-^
ولی نمیدونم چرا جدیدا اون یکی چهره هه خودشون نشون میده ):