انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 (/showthread.php?tid=290857)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - جاویدم - 03-11-2020

(03-11-2020، 15:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 15:14)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا این رازتون چجوری کار میکنه :/ ؟
من یمدت رو ی چیزی فکر کردم ولی بدستش نیاوردم

مسئله باوره..
ایمانی که به خودت داری برای بدست آوردن یه چیزی‌
اگه قانون جذب رو اینطور تعریف میکنید که واقعا شوخیه ((((: بسه بابا.

ما معلم هنری داشتیم. دقیقا همینطوری تعریف میکرد (البته زنگای هنرمون ساعت ۸ صبح بود و شاید جون خواب‌الود بودم دقیق نمیفهمیدم چی میگه)
میگفت خودمم با این روش به نتیجه رسیدم. خودشم نه یکبار و ده بار ! که صدبار !

(03-11-2020، 15:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 15:14)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا این رازتون چجوری کار میکنه :/ ؟
من یمدت رو ی چیزی فکر کردم ولی بدستش نیاوردم

راز ؟؟ اون کتاب مزخرفرو که نمیگی؟

نمیدونم والا. الان زدم فیلمش دانلود شه :/ اگه باحال بود کتابشم میخرم :/

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - سهَ‌ند - 03-11-2020

(03-11-2020، 15:19)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 15:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راز ؟؟ اون کتاب مزخرفرو که نمیگی؟

نمیدونم والا. الان زدم فیلمش دانلود شه :/ اگه باحال بود کتابشم میخرم :/

جوک قشنگیه. تو دهه هشتاد خیلی مد بود

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - Đęąđ.ğïřł - 03-11-2020

بحث چیه

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - امیر‌حسین - 03-11-2020

(03-11-2020، 15:08)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 15:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کلاس عرفان نمیری؟!

چون خودم یه استاد خصوصی بی‌نهایت حاذق دارم.
دوستان در جریانن ((:

(03-11-2020، 15:00)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچیزی بهایی داره !
ولی خب همش کتاب نیست کتاب یه اگاهیی هست یه پیش نیازه بقیش رو خودت باید تفکر کنی !

1ساعت تفکر بالاتر از 70 سال عبادت هست یا نه؟

درسته..
از یه جایی به بعد کل دیدگاهت عوض میشه نسبت به هرچیزی.
اخلاق و رفتارت..

و چیز آزار دهنده اینه که .. اکثر مردم رو به چشم یه احمق میبینی و اصلاً درکشون نمیکنی.
الان من تو این مرحله ام که هیچکس رو درک نمیکنم و خیلی اذیت میشم.
هیچ دوستی الان دیگه ندارم.. یعنی با کسی در ارتباط نیستم و سرم تو کار خودمه.

نسبت به قبل ارامش خیلییی بیشتری دارم خداروشکر.

قطعاً همینطوره♡!

اره !
یکی که تو دنیای نفهم ها گیر کنه خیلی سخت میشه براش !

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - لــــــــــⓘلی - 03-11-2020

(03-11-2020، 14:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 14:46)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوممم صدتا کمتر از اونی ک دوست میدارم(:

آنی آنی
100000 تا بیشتر از اون قدی ک دوسم داری(:♡
کاش ی روز بیاد با کوکولی تو فرودگه قرار بزاریم همو ببینیم سوار هواپیما شیم و بعد بریم کره(:
آرمی ال نشدی هنوز؟/:

ن خیر من ت رو بیشتر دوس:/
ایشالا ایشالا D:
عا ن :/

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 03-11-2020

@sclvrFox

سلام حاجی : (

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 03-11-2020

(09-08-2020، 11:31)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر بازی مناسبی روی گوشی یا رایانه خود ندارید باید منت دایناسور کروم را بکشید

Telegh_01

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 03-11-2020

Parham: Well, our work is not over yet.
Soldier CK: What should we do, sir
Parham: Bring that girl!
Пархем: Что ж, наша работа еще не закончена.
Солдат К.К .: Что нам делать, сэр
Пархем: Приведи эту девушку!
پرهام:خب،کار ما هنوز تموم نشده.
سرباز سی کی:چیکار کنیم قربان؟
پرهام:اون دختر رو بیارید!

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - Ɗєя_Mσηɗ - 03-11-2020

(03-11-2020، 13:18)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 13:09)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعععععی(: Heart
اون دیگه..M
روب راهی؟

ا‌ووو @' Ɗєя_Mσηɗ'

مرسی شما رو به راهی ؟ ((:

جون جون :V

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - _sehun_ - 03-11-2020

(03-11-2020، 15:51)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 14:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنی آنی
100000 تا بیشتر از اون قدی ک دوسم داری(:♡
کاش ی روز بیاد با کوکولی تو فرودگه قرار بزاریم همو ببینیم سوار هواپیما شیم و بعد بریم کره(:
آرمی ال نشدی هنوز؟/:

ن خیر من ت رو بیشتر دوس:/
ایشالا ایشالا D:
عا ن :/

نه من بیشتر دوست دارم)):
*.*
داری دختر بدی میشی جیمینا/: