انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - سهَ‌ند - 02-01-2020

(02-01-2020، 17:24)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 17:15)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سریال بگین ببینیم خسته شدم از بس درس خوندم

ایرانی یا خارجی؟!
مَن از درس خسته میشم میشینم هری پاتر میبینم^.^
هر چند تکراری ولی جذاب :|

خارجی دیگه
هری پاتر که سریال نیست Sad بچه بودم میدیدم

(02-01-2020، 11:52){HoSsein_83} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استرا هم ک رفت ):

در عوض فرهاد مجیدی اومدددد هوراااا

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 02-01-2020

(02-01-2020، 18:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 17:24)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 17:15)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانی یا خارجی؟!

خارجی دیگه

سریال چن قسمتی میخای دیگ؟._. بازی تاج و تخت.
من از بچگی دارم میبینم=|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 02-01-2020

رفتم انتقاد کردم آقا صابر گل حالت من رو برگردوندBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

الو @محمّد الان ارسال هام بیشتر از ۸۰ تا هست یعنی من میتونم نویسنده بشم؟

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 02-01-2020

(02-01-2020، 19:37)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الو @محمّد الان ارسال هام بیشتر از ۸۰ تا هست یعنی من میتونم نویسنده بشم؟

شاید!

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - red_Queen - 02-01-2020

سوپرنچرال رو نگاه کن
K2 هم قشنگع یه فلیم معمایی و کمی عاشقانه
بکش خلاصم کنم عالیه
ریوردیل هم هست
بازم خواستی بگو

(02-01-2020، 18:14)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2020، 18:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایرانی یا خارجی؟!

خارجی دیگه

سریال چن قسمتی میخای دیگ؟._. بازی تاج و تخت.
من از بچگی دارم میبینم=|

بازی تاج و تخت فیلم واقعا بدیه
طی امار گیری مشخص شده از وقتی این فیلم پخش شده سایت های پ.و.ر.ن بازید کمتری داشتن

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 02-01-2020

من بار اول ک دیدم متوجه نشدم ک سانسور شدشو دارم میبینم..
بعد یکی برام گفت ک فیلمش مشکل داره یکم تعجب کردم :|
بعد فهمیدم بدون سانسور دیدم ._.

بدتر از اونم هستو ما ندیدم!

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - red_Queen - 02-01-2020

(02-01-2020، 22:14)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بار اول ک دیدم متوجه نشدم ک سانسور شدشو دارم میبینم..
بعد یکی برام گفت ک فیلمش مشکل داره یکم تعجب کردم :|
بعد فهمیدم بدون سانسور دیدم ._.

بدتر از اونم هستو ما ندیدم!

بهت توصیه میکنم نبینی
بدرد نمیخوره
چون سر ته درست حسابه هم نداره
منم چون تعریفشو شنیدم رفتم یه قسمت نگاه کردم فهمیدم چی خبره دیگه نگاه نکردم
اخرش خیلی چرت تموم میشه

آقا یه سوال فیلتر شکن ممنوع بشه به حدی که استفاده ازش باعث بشه بری به زندان چه میکنید؟

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - م‍حمّد - 02-01-2020

(02-01-2020، 22:18)sadra winner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا یه سوال فیلتر شکن ممنوع بشه به حدی که استفاده ازش باعث بشه بری به زندان چه میکنید؟

استفاده نمیکنیم