انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:06)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:04)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب بیا با هم بزنیم =)

بگو پس چرا انقدر لاغری. پس عدم کاهش وزن من دلیلش اینه
عارع دیگه انقد سر گوشی ام و منتظرم تاپیک جدید بزنن ک لاغر شدم =)
منحرفم خودتی

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:07)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا :|

دیدی بیکاری؟ 4fvf

انقدی وقت دارم ک نذازم ی جقله بچه ب پر و پام بپیچه . (((;

ارههه معلومه بچه کیه...دختره 43 کیلویی

#شوخی :|

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:07)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاج آقا چخبر ؟
همه چی آرومه ؟

خبرا دست شماست

نه...با وجود تو همه جا داره زلزله میاد کجا همه چی ارومه
باز چ گندی زدم مگه ؟

ن بابا

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:01)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 21:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا فقط من سوال می‌پرسم ._.

حالا فعلا که همه انگشترن و تو نگینی. :v

*-*  یا خدا

کادو چی می‌خوای؟
یه چیز بگو قابل ارائه تو فضای مجازی باشه :/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 01-03-2021

(01-03-2021، 21:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 21:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون ک ابرو نداره؟.-.

نمیدونم ._. اگه شناختی به منم بگو در جریان باشم¡
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.....................................

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - THEDARKNESS - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:05)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز فردا اشتی میکنید
ن حاجی پریروز باش آشتی کردم
ولی خب امروز دیگه اعصابم شخمی شد دوباره ساییدمش
چیز تو چوکس همشون ...
من طرفو جوری زدمش تا سه روز راست نمیتونست راه بره هفته بعدش اشتی کردیم فحش که نقل و نباته

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:08)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:01)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*  یا خدا

کادو چی می‌خوای؟
یه چیز بگو قابل ارائه تو فضای مجازی باشه :/

^-^
میدونی کسی تاحالا اینجوری درمورد تولدم حرف نزده بود؟ :/
+
من تبریک بشنوم بال درمیارم..کادو میخوام چیکا

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Ɗєя_Mσηɗ - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:07)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پارسال تا الان یادمه سیزدهم تولد ریحونه D:
بیا در گوش من بگوووو .-.

آرههه منم یادم بود. البته رفتم پروفایلشم چک کردم. :| 
نه نه خجالت می‌کشم. 

حالا اون واسه اطمینان بوده مگ نه ؟ D:
تو فقط بگو چندم D:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 01-03-2021

مگه میشه تولد صنمَم باشه اما من تبریک نگم؟^^
غیر ممکنه @Medusa

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - THEDARKNESS - 01-03-2021

(01-03-2021، 22:07)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 22:06)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو پس چرا انقدر لاغری. پس عدم کاهش وزن من دلیلش اینه
عارع دیگه انقد سر گوشی ام و منتظرم تاپیک جدید بزنن ک لاغر شدم =)
منحرفم خودتی

تو امشب گفت و گو ازاد بزن منو همه پسرعمه هام منحرف