انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - βάરãɲ - 06-01-2021

(06-01-2021، 17:10)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:08)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا:/
لطفا بفرمائید ک از کدوم شهر هستین؟¿♡

سمیروم اصفهان =|

اوک؛خوشم

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 06-01-2021

(06-01-2021، 17:13)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:10)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمیروم اصفهان =|

اوک؛خوشم

افرین همیشه خوش باش

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 06-01-2021

@Baranis
بگو کیستی و اصل بدهه تا کبابت نکرده ام/:

(06-01-2021، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Baranis

اوه چ خشن؛ باران ۱۹ گلبهار
شمام اگ‌دوس داشتیم اصل بدینSmile

(06-01-2021، 17:15)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:13)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوک؛خوشم

افرین همیشه خوش باش

ماشالا خیلی رو داری؛خدا واسع پدر و مادرت نگهت داره :/

(06-01-2021، 17:17)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Baranis

دلت مویاد موگکی خشن؟):
خوشبخت بیدم
خودت اصلمو پیدا کن من عادتم این کسی ازم اصل بخواد خودش باید اصللمو پیدا کنه/:

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 06-01-2021

(06-01-2021، 17:17)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Baranis

(06-01-2021، 17:15)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین همیشه خوش باش

ماشالا خیلی رو داری؛خدا واسع پدر و مادرت نگهت داره :/

تشکر =|
شما نمیخوای معرفی کنی

(06-01-2021، 17:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلت مویاد موگکی خشن؟):
خوشبخت بیدم

ن واقعا الان ک میبینم دلم نمیاد بگم‌ خشن Big Grin
اصلت بجز ی سن ک بازم مطمعا نیستم درس باشه چیزی نفهمیدم؛بازم خوش بختم

(06-01-2021، 17:21)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلت مویاد موگکی خشن؟):
خوشبخت بیدم

هی چگونه میتوانی بروی؟
چن سالمه؟

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - سهَ‌ند - 06-01-2021

برو دو برو سه

(06-01-2021، 17:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 17:21)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی چگونه میتوانی بروی؟
چن سالمه؟

منظورتو ک تو جمله اول نفهمیدم:/
دومین سوالت هم ک تو مشخصاتت زده ۱۲ ساله(اما من شک دارم)