انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! (/showthread.php?tid=276136)

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! - saba 3 - 17-08-2019

(17-08-2019، 3:42)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااامممم دکتر رضایی چی؟
دبیر ریاضیه ..

همین جلالی مامانش میگ سال اخر ۲۰ میلیون و دهم و یازدهم ۱۲ میلیون خرجش کردیم :/

بابا همه چیز ممکنه باس ببینی خودت چی میتونی .

رضایی نه نشنیدم
تو حسینی شنیدی اونم ریاضیه؟

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! - Đęąđ.ğïřł - 17-08-2019

(17-08-2019، 3:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا کلاس میرفتی اگه تو طول سال به نظرم امسال نرو فقط بشین جزوه هایی که جمع کردیو بخون ..یه دبیر داشتم میگفت یکی از دانش اموزم سال اول فقط جزوه جمع کرد و کلاس رفت سال دوم نشست همونا رو خوند پزشکی اورد:|

چشم
پیشنهاد جالبی بود منم یادمه سال نه یه دبیر ریاضی داشتیم مستانه یادش بخیر چقدر مسخرس میکردیم اونم همینو می گفت

بی بلا
اره دیگه البته اگه درسیو حس میکنی نمیتونی تنها بخونی برو کلاس ..در کل وضعیت خودتو ببین
و یه نکته دیگه سال دیگه احتمالا سوالا خیلی سخت تره ..پس نگاه نکن به سوالات امسال..خودتو برای سوالای خیلی سخت تر اماده کن و مثلا نگو فلان درس دوتا سوال میاد یا یکی یا ده تا..همه دزسارو جوری بخون انگار کل کنکور فقط از اون بخش سواله ..اینو طبق تجربم میگم بهت

(17-08-2019، 3:42)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:39)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:34)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا یارو با ما کلاس میومد ۱۰۰تا داشت قبول شد تو مصاحبش گف اصا کتاب نداشتم .

آریا جلالی از لاهیجان :/

دبیر شیمیه

فکر کنم تابستان پارسال یه نفر گفته پیشش کلاس می‌ره 
من شیمی پیش فرشادیان پور میرفتم
ع..ن خالصه 

(17-08-2019، 3:37)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فان ماجرا
اون قسمت مصاحبه رتبه برترا
طرف سال اخر دبیرستان و تو علامه خونده سالای قبلشم تیزهوشان
بعد میاذ میگه من اصن کلاس نرفتم:////
بهترین معلمای تهران تو علامن بعد میگه من کلاس نرفتم:|ای خداا

اینا زر مفت زیاد میزنن
ببخشیدا

شک نکن((:

کلا صداسیما بهشون میگه بگید کلاس نرفتم و فلان و فلان

بعد تو همون صداسیما تو تبلیغات اموزشگاه هاو کتاباشونو اینا رو میارن میگن از محصولات و ما استفاده کردن واین چیزا((:

کلاfaz by fazن بندگان خدا

(17-08-2019، 3:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا کلاس میرفتی اگه تو طول سال به نظرم امسال نرو فقط بشین جزوه هایی که جمع کردیو بخون ..یه دبیر داشتم میگفت یکی از دانش اموزم سال اول فقط جزوه جمع کرد و کلاس رفت سال دوم نشست همونا رو خوند پزشکی اورد:|

چشم
پیشنهاد جالبی بود منم یادمه سال نه یه دبیر ریاضی داشتیم مستانه یادش بخیر چقدر مسخرس میکردیم اونم همینو می گفت

بی بلا
اره دیگه البته اگه درسیو حس میکنی نمیتونی تنها بخونی برو کلاس ..در کل وضعیت خودتو ببین
و یه نکته دیگه سال دیگه احتمالا سوالا خیلی سخت تره ..پس نگاه نکن به سوالات امسال..خودتو برای سوالای خیلی سخت تر اماده کن و مثلا نگو فلان درس دوتا سوال میاد یا یکی یا ده تا..همه دزسارو جوری بخون انگار کل کنکور فقط از اون بخش سواله ..اینو طبق تجربم میگم بهت
چشم ممنونم(:
خیلی بهم کمک کردی

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! - امیر‌حسین - 17-08-2019

نه نشنیدم ...

دکتر اسم و الرژی امانی خوبه؟
طرف بوسار فک کنم هست .
میخام برم پیشش

خواهش عزیزم
موفقیت شما ارزوی ماستD:

ولی بچه ها زیاد تست بزنید امسال بیشترین ضربمو از کم تست زدن خوردم):

(17-08-2019، 3:49)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نشنیدم ...

طرف بوسار فک کنم هست .
میخام برم پیشش

باور میکنید این دوتا نشنیدم
ولی یه نفر هست 
دکتر میرزایی
اونم طرفا بوساره 
خیلییییی تعریف میکنن خودم می‌خوام مشاوره پیش اون برم هر چند مادرم میگه قبولم نمیکنه چون پارسال سه جلسه پیشش رفتم ولی ول کردم
امیر تو برنامت چیه؟
موندی واسه سال بعد؟
یا میخوای انتخاب رشته کنی؟

شانس آوردی که اسم اونی که گفتم و نشنیدی انشاالله هیچ وقت هم نشنوی

(17-08-2019، 3:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش عزیزم
موفقیت شما ارزوی ماستD:

ای جانم 
انشاالله موفق باشی و هر چی که میخوای یا امسال یا سال دیگه قبول شی

RE: - گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! - امیر‌حسین - 17-08-2019

من میرم پیش امانی

مامانم میره پیش امام هادی فوق تخصص مغز و اعصابه اینو شنیدی؟

من میرم ، عمرمو هدر نمیدم . قرار نیست دکتر بشم ، میتونم یه حقوقدان یا یه روانشناسدخوب بشم ^.^

+امسال یک دونه کتاب تستم نداشتم .

(17-08-2019، 3:52)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:49)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نشنیدم ...

طرف بوسار فک کنم هست .
میخام برم پیشش

ولی یه نفر هست 
دکتر میرزایی
اونم طرفا بوساره 
خیلییییی تعریف میکنن خودم می‌خوام مشاوره پیش اون برم هر چند مادرم میگه قبولم نمیکنه چون پارسال سه جلسه پیشش رفتم ولی ول کردم
امیر تو برنامت چیه؟
موندی واسه سال بعد؟

(17-08-2019، 3:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش عزیزم
موفقیت شما ارزوی ماستD:

ای جانم 

قربونت
ان شاالله توهم یه دکتر موفق بشی D:

(17-08-2019، 3:54)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میرم پیش امانی

مامانم میره پیش امام هادی فوق تخصص مغز و اعصابه اینو شنیدی؟

من میرم ، عمرمو هدر نمیدم . قرار نیست دکتر بشم ، میتونم یه حقوقدان یا یه روانشناسدخوب بشم ^.^

+امسال یک دونه کتاب تستم نداشتم .

آره شنیدم
موفق باشی(:

(17-08-2019، 3:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:52)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نشنیدم ...

طرف بوسار فک کنم هست .
میخام برم پیشش

ولی یه نفر هست 
دکتر میرزایی
اونم طرفا بوساره 
امیر تو برنامت چیه؟
موندی واسه سال بعد؟

خواهش عزیزم
موفقیت شما ارزوی ماستD:

ای جانم 

قربونت
ان شاالله توهم یه دکتر موفق بشی D:

ممنونم عزیزم

بعد ماه ها چقد حرف زدم گ.ا ._.