انجمن های تخصصی  فلش خور
_گفتگو آزاد نسخه 354 _ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ (/showthread.php?tid=282291)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - sober - 23-04-2020

(23-04-2020، 6:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:14)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faus
ببداری هنوز؟

آره cof

از دیشب نخوابیدی؟
من که با صدای چکش بیدار شدم

همون موقع که گوشیم خاموش شد خوابیدم تا ۴ و نیم.
چکش این وقت صبح ؟ 

یک ساعت هم نشد که
اره شانس ماست دیگه
من نمیدونم کی بهش گفته خونه بسازه اونم توی این دوران
ساعت ۹ صبح صدای مته میاد

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Faust - 23-04-2020

(23-04-2020، 6:18)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:14)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faus
ببداری هنوز؟

آره cof

از دیشب نخوابیدی؟

چکش این وقت صبح ؟ 

یک ساعت هم نشد که
اره شانس ماست دیگه
ساعت ۹ صبح صدای مته میاد

من که با سروصدا از خواب بپرم سردرد میگیرم خیلی هم بداخلاق میشم ((×
چطوری الان؟

(23-04-2020، 6:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:18)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره cof

از دیشب نخوابیدی؟

چکش این وقت صبح ؟ 

یک ساعت هم نشد که
اره شانس ماست دیگه
ساعت ۹ صبح صدای مته میاد

من که با سروصدا از خواب بپرم سردرد میگیرم خیلی هم بداخلاق میشم ((×
چطوری الان؟

قابلیت کشتن ۹ تا آدم هم زمانو دارمgun
به نظرت اگه گرفتنم بگم ۷ صبح چکش می زد آزادم می کنن؟

(23-04-2020، 6:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطعاً ! یه مبلغی هم به عنوان هدیه دریافت میکنی که این مفسد رو از بین بردی .

(23-04-2020، 6:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:23)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در فضای مجازی شاید برای کمپین هم راه انداختن
#کمپین_نه_به_چکش_۷_صبح
ولی در فضای واقعی فکر نکنم اهمیت بدن

(23-04-2020، 6:28)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#کمپین_نه_به_چکش_۷_صبح

نه خیالت راحت جایی درز نمیکنه اصلاً چنین شخصی بوده !
در خفا اعدامت میکنن ((×

(23-04-2020، 6:30)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 6:28)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#کمپین_نه_به_چکش_۷_صبح

نه خیالت راحت جایی درز نمیکنه اصلاً چنین شخصی بوده !
در خفا اعدامت میکنن ((×
ای بابا
اشکال نداره فعلا که بیدارم و سرم داره منفجر میشه
سردرد از مرگ بدتر نیست که
من برم چاییم ته دیگ شد
مامانمم دیشب تا صبح بیدار بوده._.
ساعت ۳ صبح برام استیکر فرستاد._.

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - saba 3 - 23-04-2020

دیشب 4خوابیدم صبح 7بیدار شدم
چن وقته بی خوابی زده به سرم
قیافه ام شبیه عروس مرده شده(:
برم چند تا کلیپ ضبط کنم 
با عنوان خواهر سحرتبر

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - B I N A M - 23-04-2020

Telegh_33

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - امیر‌حسین - 23-04-2020

ی لات همیشه لاته ، یه لات همیشه با معرفته ، یه لات نمیگه من لاتم ، ولی ازین لاتای کوچه خلوتی زیاد داریم !