انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 25-04-2021

(25-04-2021، 7:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:26)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| توبه جامعه هنری ننگ وارد میکنی

اه...روحیه هنرمندیم ترک خورد....ما ارتیستا هنرو به شکل شغل نمیبینم...ما هنرو زندگی میکنیم =|||

سیس ماست._.

-_-

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - *Aɴѕel* - 25-04-2021

(25-04-2021، 7:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه معلم پایه ای من هنوز سر کنفراس مطالعات مثل بچه های دوساله با معلم  رقابت میکنم[=

اوووو ما هر روز دعوا داریمTelegh_01

(25-04-2021، 7:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی یکی آنلاینه و سین نمیزنه
یا آنلاین نمیشه که جوابتو بده
هرچقدرم صمیمی اید جای اینکه همش قضیه رو شخصی بگیرید
یه بار فکر کنید شاید طرف یه مشکلی داره
شاید اصلا وسط دعواست
شاید کلا رو موود نیست حرف بزنه با هرچی
و فقط آنلاین شده یه چیزی چک کنه
بزرگ شید دیگه!:>
بله بله
حق با شماست<:

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 25-04-2021

(25-04-2021، 7:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه معلم پایه ای من هنوز سر کنفراس مطالعات مثل بچه های دوساله با معلم  رقابت میکنم[=

معلم مطالعات ما خیلی رومخه
من نتونستم ویس بفرستم گفته باید از درس 13 تا 18 کنفرانس بدی اگه ندی از کلاس میندازمت بیرون بلاکتم میکنم-ـ-خوددرگیر بدبخت -ــــ-

(25-04-2021، 7:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نتونستم ویس بفرستم  گفته باید از درس 13 تا 18 کنفرانس بدی اگه ندی از کلاس میندازمت بیرون بلاکتم میکنم-ـ-خوددرگیر بدبخت -ــــ-

من همیشه سر کلاس مطالعات زبان و هنر خوابم
البته امروز کار داشتم نتونستم بخوابم.-.

(25-04-2021، 7:39)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نتونستم ویس بفرستم  گفته باید از درس 13 تا 18 کنفرانس بدی اگه ندی از کلاس میندازمت بیرون بلاکتم میکنم-ـ-خوددرگیر بدبخت -ــــ-

سرکلاس ریاضی هم بخواب:>
من از کلاس اول تا پنجم تو مدرسه خصوصی مخصوص ارتشی ها درس میخوندم هرکی خوابش میومد براش جا مینداختن که بخوابه[;
مدرسه رویایی^^

(25-04-2021، 7:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:39)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرکلاس ریاضی هم بخواب:>
من از کلاس اول تا پنجم تو مدرسه خصوصی مخصوص ارتشی ها درس میخوندم هرکی خوابش میومد براش جا مینداختن که بخوابه[;
مدرسه رویایی^^
ریاضی سوال میپرسه نمیشه.-.
وات ده هل؟!
واقعا؟!
در حسرت اون مدرسه ام من(":

(25-04-2021، 7:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات ده هل؟!
واقعا؟!
بگو نت قطع شده بودD:
عوضش پشت مدرسه نفرین شده بود:<

(25-04-2021، 7:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 7:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات ده هل؟!
واقعا؟!
بگو نت قطع شده بودD:
عوضش پشت مدرسه نفرین شده بود:<

واییی واییی نگو
من دبستانم تو یه مدرسه ویژه فرهنگیان بودم
بعد این مدرسه خیلی بزرگ بود طوری که ادم توش گم میشد
بعد پشت مدرسه یه در بود که روزای بارونی دانش اموزا از اون در رفت و امد داشتن
بعد اون در دو تا راهروِ سر باز داشت کنارشت یی به درد پشتی دستشویی ختم میشد یکی به متورخونه و همیشه داستانای ترسناکی پشت اون در بود
ولی هیچ وقت نرفتم سمتش

(25-04-2021، 8:01)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی واییی نگو
من دبستانم تو یه مدرسه ویژه فرهنگیان بودم
بعد این مدرسه خیلی بزرگ بود طوری که ادم توش گم میشد
بعد پشت مدرسه یه در بود که روزای بارونی دانش اموزا از اون در رفت و امد داشتن
بعد اون در دو تا راهروِ سر باز داشت کنارشت یی به درد پشتی دستشویی ختم میشد یکی به متورخونه و همیشه داستانای ترسناکی پشت اون در بود
ولی هیچ وقت نرفتم سمتش
اگه با دوستت میرفتی خوش میگذشت الان واست میشد یه خاطره
ما خونمون تو پایگاه بود.محل ارتشی ها خونمونم ویلایی بود.مکان تسخیر شدهD: منو دوستام شبا ساعت 3 از خونه میزدیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - shghyegh - 25-04-2021

(25-04-2021، 7:01)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shghyegh
@"Iam_RIHAM"
آقا پشت سر برادر مومنتون حرف در نیارین خداییشپ
برین توبه کنین  Telegh_01

(24-04-2021، 23:05)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210425-004756-PicsArt.jpg
بعد از ۳ ساعت(:

با این ذوق هنری ای که داری و ترکیب رنگ بلدی و اینا
اگه گرافیست میشدی الان نونت تو روغن بود

همش تقصیر خودته Telegh_01

(25-04-2021، 2:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@shghyegh
تو چقد کیووته عکس پروفایلت
خیلی نازه

ممنون چشماتون ناز میبینه^.^