انجمن های تخصصی  فلش خور
▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ (/showthread.php?tid=290115)

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - *VENUS* - 13-10-2020

(13-10-2020، 21:19)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2020، 21:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتم عکساشو دیدم
خیلی شبیه فرندزه
اصلا محیطاش لباساشون و همه چیش
نیاز داریم هممون به یه فیلم اینجوری

مانی هاست
وایکینگ
دارک
چرنوبیل
Got
برکینگ بد
اینارو دیدی؟

همشونو غبر وایکینگ به اونم میرسم
فعلا ک دارم ده بویز میبینم دوستمم سرویسم کرده ۱۰۰ ببینم واگرنه میخواستم وایکینگز ببینم

من ۱۰۰ رو دیدم تا اخر فصل ۳ ولی خسته شدم
ده بویز قشنگه؟ میخوام ببینم چون از فصل جدیدش قراره Jensen ackles به فیلم اضافه شه *.*
نگم که کل ۱۵فصل سوپرنچرالم دیدم! منتظر قسمت ۱۴ فصله ۱۵ عم

وایکینگز خیلی قشنگه!

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - شـــقآیــق - 13-10-2020

عکس خور چرا باز نمیشه؟!

(13-10-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس خور چرا باز نمیشه؟!

۲ روزه مشکل داره
صابر گفت داره پیگیری میکنه

(13-10-2020، 21:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-10-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس خور چرا باز نمیشه؟!

۲ روزه مشکل داره

اِواBc7
اومدم ی دوتا تایپیک بزنم..دیدم خرابه):
#***شانس

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 13-10-2020

(13-10-2020، 21:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس خور چرا باز نمیشه؟!

۲ روزه مشکل داره

بی ادب .

صابر نه آقا صابر.

۴۰ سالشه ایشون =/

( شغل اصلی ایشون چیه دقیقا؟سوال خیلیاس (: )

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ" از این سایت استفاده کن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود عکس

(13-10-2020، 21:43)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲ روزه مشکل داره

بی ادب .

صابر نه آقا صابر.

۴۰ سالشه ایشون =/

( شغل اصلی ایشون چیه دقیقا؟سوال خیلیاس (: )
عادته شرمنده..
مهندس..
البته دقیق یادم نیست

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 13-10-2020

@*VENUS* این سریال جدیدا رو از نت میبینین یا شبکه ماهواره ای خاصی دارین؟

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 13-10-2020

من که دوست دارم بگم صابر.
اگه بخوای بگی که هم سن پدر منه بدون که پدر من سنش دو سال بیشتره و من اونو آقا صدا نمیکنم.

RE: ▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ - sober - 13-10-2020

(13-10-2020، 21:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲ روزه مشکل داره

اِواBc7
اومدم ی دوتا تایپیک بزنم..دیدم خرابه):
#***شانس

نگو که عکسا رو اپلود می کنی تو موضوع :|
من موضوعو با عکساش کپی می کنم
بعد ارسال می کنم بعد ویرایش سریع می زنم دوباره پیست می کنم عکساش هم میاد خیلی شیک و مجلسی D:

@☪MR.WINNER☪
مرسی صدرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا..تشکررررررررررررررررررر