انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - -Demoniac- - 02-03-2021

حقبقتا رگ به رگ شدم اومدم دیدم از دیشب تا الان نسخه جدید زدین (:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 02-03-2021

@فرنودِ بن گیومرث
سه ستاره شدنت مبارک برار

(02-03-2021، 13:18)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش اومدین.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:18)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:17)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راضیم ازت واقعاً.

^.^
ولی استاد به پای شما که نمیرسیم D:

استاد مگه من نبودم-_-؟

(02-03-2021، 13:18)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته به پای نسخه های قدیم نمیرسیم:vولی خاب بازم بدک نیست

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - sober - 02-03-2021

سلام...

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:18)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:17)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راضیم ازت واقعاً.

^.^
شکسته نفسی می فرمایید.
: دی

با تلاش شبانه روزی به این جا رسیدیم.
(02-03-2021، 13:18)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@فرنودِ بن گیومرث
سه ستاره شدنت مبارک برار
عهههه خودم ندیده بودم بنیمستبمنسیتبمنسی
بزن قدش.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - sober - 02-03-2021

درساااااااا*-*

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:20)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

جانانم اومد...

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - فرنودِ بن گیومرث - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:20)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

عه زنِ جک.
سلام.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:14)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته
اینم گفته بودم که ما تو این انجمن راجب این چیزا بحث نمیکنیم ^-^
درسته ولی یک فرد زورش میگیره جواب یک فرد که حرفی مخالف با نظرش زده رو نده.

حق. .-.

ما که بحثو بردیم پ.خ ولی. هاهاها.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^.^

استاد مگه من نبودم-_-؟

بعله ولی من برای هر درس یه استاد دارم استاد ۰-۰
شما استاد اخلاقمی ۰-۰ چون واقعا به نظرم همه چی تموم بیدی از نظر اخلاق
استاد گیومرث استاد اطلاعات عمومی و علمی و... که مشخصه چرا ۰-۰
استاد حسین که گفته قراره برام همون کلاس ویژه خردسالان که استاد آرمی نداشت بزاره ۰-۰
استاد صبا استاد ژیگر بودنه ۰-۰
استاد آرمی ام که کلا در بیشتر زمینه ها به آدم چیز می آموزه ۰-۰
استاد سهونا ام که استاد اکسوال شدنمه ۰-۰