انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ (/showthread.php?tid=291245)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *Aɴѕel* - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ار ار:*

با آنا اوضاع چطوره؟ ^^

خوب^^

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - *VENUS* - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچین اتفاقی نمیوفته -__-

اگه افتاد چی؟8

هه ! بدون من مردم ! ( سس ماس )

(13-11-2020، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه افتاد چی؟8

اهههه
میام کتک میزنمتاااا-_-

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 13-11-2020

(13-11-2020، 10:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:47)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یادم نیس همچین چیزی و نوشته باشم:/!!!!!!!

نوشتت تو اون تایپیک حتی یه بارم ویرایش نشده
یعنی‌ چیزی که نوشته شده صد در صد با اکانت خودت بوده

نکنه ماله دوران جاهلیتم بوده:/
بارم نمیشه من اینو نوشتمTelegh_01 تغییراتم و دوص داشتم(:

(13-11-2020، 10:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با آنا اوضاع چطوره؟ ^^

خوب^^

آخیش.. الحمدالله..
همیشه با هم خوب باشین ^.^

(13-11-2020، 10:50)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سس ماس:*

(13-11-2020، 10:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهههه
میام کتک میزنمتاااا-_-

ملی ولی من خیلی وقته خواب نمیبینم
یعنی اگرم میبینم دیگه یادم نمیمونه
ولی یادمه تا ۲ سال پیشم خیلی خواب میدیدم-_-

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 13-11-2020

از دختری ک قبلا بودم حالم بهم میخوره=)

(13-11-2020، 10:50)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممکنه ! Lol !
امیر یه عکسایی از ۴-۵ سال پیش به من نشون داد که من کل کرک و پرم ریخت ._.
البته اکثر دوستانم دیدن یکی از بیو های اون زمان منو
اصلا چیز عجیبی نیست -___-

(13-11-2020، 10:52)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دختری ک قبلا بودم حالم بهم میخوره=)

عه! اینجوری نگو .. گذشتتو دوست داشته باش ^^
اونم بخشی از تو بوده بالاخره یه زمانی

(13-11-2020، 10:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-11-2020، 10:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهههه
میام کتک میزنمتاااا-_-

ملی ولی من خیلی وقته خواب نمیبینم
یعنی اگرم میبینم دیگه یادم نمیمونه
ولی یادمه تا ۲ سال پیشم خیلی خواب میدیدم-_-

من یه قدرت مانندی دارم
وقتی یه خوابی می بینم
امکان داره به حقیقت تبدیل بشه

یا مثلا یه مکانی میرم در صورتی که هیچ وقت اونجا نبود ولی کل اونجا رو بلد بودم
مثلا من هیچ وقت تا حالا بوشهر نرفته بودم
حدودا ۲ سال پیش رفتم خونه خاله مامانم تو بوشهر بود
شاید باورت نشه