انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 16-08-2015

امیــر هر وقت میــآد نمیفهمی کی میرهـ 
میاد تو گــ .آ بعد میرهـ
بعدش هنوز اون پایین به عنوان بازدید کُننده حساب میشه بعد میری پروفایلشو میبینی نوشته آخریــن بازدید نیم ساعت پیش :||
ولی هنوز آنلاینه .________.!!! +

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Brooklyn Baby - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:47)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـرضـیـ, :| خـُل شـُدی دُختر ؟ :||| 

این عکس رو کـ, ویرایش کردی از تو ارسالم ..صآبر بالای صفحـه تو تبلیغ گزاشته :| 

خـوددرگـیریـد بـاو :[\ 

من ک چیزی نمیدونم :|

خل شدم پس ! :|

نه تو گفتگو خوب نیس :/

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - τοxικ - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:45)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:40)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:39)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: یه خورده یکم بیشتر ! نه؟ [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] 79

نـه ._.

بستگی داره .. تو از یکمـ بیشتر چقد شُ میگی ؟ :> v:

99%  Confused

خیلی زیـآد  .-.

ـ
رمزی حرف میزنن ._. .. !

:|
(16-08-2015، 20:45)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:39)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

no problem baww  Big Grin
no problem to my :\ 
it's Bad for children :I
ما هم درس میدم بچه ها :|||||

(16-08-2015، 20:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:47)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ریشه حلش کنید ! D:

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Mr.Robot - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میاد تو گــ .آ بعد میرهـ
بعدش هنوز اون پایین به عنوان بازدید کُننده حساب میشه بعد میری پروفایلشو میبینی نوشته آخریــن بازدید نیم ساعت پیش :||
حتما یه سر دکتر برو |: ! 
من امید دارم ! |:
اومد چاره ای بود درمون شی  |: !

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - esiesi - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:42)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:37)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:34)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:28)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:24)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملت ((:

امییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررررررررررررر
چ عجب ما شما رو زیارت کردیم برادر بسیجی
صفا دادم بهتون ..
از فرصت استفاده کن ._.

باز هم :|
وبازهم :|
همچنان :|
دوساعت بعد :|
دوباره :|
اون تویی از بس ^$^&&*%$$ شماره چشت از پاهات بیشتر شد |:

ولی هنوز ب تو نرسیدم 
استاااااااااااد

+
ایمان لینک داستان 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/alerts.php?action=view&id=76223

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - Brooklyn Baby - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:50)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:45)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:40)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:39)×яɒнɒ× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: یه خورده یکم بیشتر ! نه؟ [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] 79

نـه ._.

99%  Confused

خیلی زیـآد  .-.

ـ
رمزی حرف میزنن ._. .. !

(16-08-2015، 20:45)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:39)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:50)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ریشه حلش کنید ! D:

ریشه رو نمیشه کاریش کرد .. (:

پس اونایی ک بتونیم رو پاک میکنیم !

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:51)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میاد تو گــ .آ بعد میرهـ
حتما یه سر دکتر برو |: ! 
من امید دارم ! |:
اومد چاره ای بود درمون شی  |: !
▼خودت که نمیفهمی ._.!
تو اُمیـد به بهبود بیماری ناشناخته خودت داشته باش! 
چارهـ ای هست« اونمـ اینه که از من دور شی بیماریت واگیر دارهـ
پیش گیری بهتر از درمان است :|
خُدافظ+▲

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ~ُُBön َBáŠŦ~ - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:52)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ شُدی نظـافـَـت چـی ؟ :\ 

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ( lιεβ ) - 16-08-2015

این علی میخواست بره چی شد ؟؟ 25r30

__

ایمان صابر این عکس ُ توی انجمن نزاشته . [ بد تر :| ]

توی بخش بازی کذاشته ! الان دقیقا پایین بازی شل شاک اون عکس ِ هستش !

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - τοxικ - 16-08-2015

(16-08-2015، 20:52)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 20:50)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـه ._.

99%  Confused

خیلی زیـآد  .-.

ـ
رمزی حرف میزنن ._. .. !

از ریشه حلش کنید ! D:

بععله