انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 06-01-2021

@"BTS.ARMY"
سلام بر تو ای دوست

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 06-01-2021

(06-01-2021، 22:06)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:00)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مفهوم نداره که:/
دیدم اینجا محفل احساسی شده به یکدیگر میگید دوست دارم منم دیدم خیلی تنهام به دیوار نگاه کردم  تا بهم بگه دوسم داره :/
#دیوونم

با شوهرم حرف نزن غیرتم میزنه بالاTelegh_01

(06-01-2021، 22:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدا^^
بي حيام كردي رفت Telegh_01
نشی
خوب کاری کردم حالا زود باش مهریمو بده
 باوش.-.
 نرو بي تو نميشه لاكردار Big Grin  چه قد بدم نري+_

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _ƇRAƵƳ_ - 06-01-2021

(06-01-2021، 22:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط میخورم و نمیشینم سرجام:/
برو نمیر من میاممم

خیلی غلط کردی خیلی شکلات خوردی تو تو دست و پایی خنگم هستی اونباره موتور و جا گذاشتی/:
از سهونم بدتری/:

برو بمیر دادا تا نزدم نابودت کنم اگه من نبودم تو هم گیر میفتادی
یادت نیست تو راه خوابت برد من کولت کردم:/
می دونم

(06-01-2021، 22:09)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:06)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime
شوهرش با من حرف نزن غیرتش زد بالا
#خوشبخت بشید:/
 بلي !!ديوونس بخخدا اصلا به دل نگير نمي بيني داره ميخنده+_
 واي خداا عجبا(:

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 06-01-2021

منم یه رفیق داشتم به یه دختره میگفت ابجی الان رل زدن =|

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 06-01-2021

(06-01-2021، 22:10)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی غلط کردی خیلی شکلات خوردی تو تو دست و پایی خنگم هستی اونباره موتور و جا گذاشتی/:
از سهونم بدتری/:

می دونم

ن نمیتونی نابودم کنی پسرا هر سه شون روم کراش زدن شدن بادیگاردام Cool
اووف چ عاشقانه Telegh_01

(06-01-2021، 22:07)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:03)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان ببخشيد تورو خدا (= چرا تنها نگوو.-. دوستان هميشه ارادت دارند كم لطفي نيار وسط Blush
داشتيم جرات حقيقت بازي مي كرديم ديوونه برداشت گفت بگو منم گفتم Cool
#عاقلي
(:
Bd1  خوب کاری کردن:/
#دیوونه بهتره
(=
 چي بگم والا ناخود آگاه وارد شديم به مساءل و راها اين گونه Big Grin 
 باوش.-.

(06-01-2021، 22:11)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:09)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime
 بلي !!ديوونس بخخدا اصلا به دل نگير نمي بيني داره ميخنده+_
 واي خداا عجبا(:

لعنت لباس چیییییییی بپوشممممممم
7

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Emmɑ - 06-01-2021

bathtime

ممنون شما هم خوشبخت بشین/:

(06-01-2021، 22:12)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:10)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می دونم

ن نمیتونی نابودم کنی پسرا هر سه شون روم کراش زدن شدن بادیگاردام Cool
اووف چ عاشقانه  Telegh_01
دروغ سیزده بدر:/
Cool