انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ (/showthread.php?tid=290751)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - سهَ‌ند - 28-10-2020

خخخخخخخخخخ

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *VENUS* - 28-10-2020

(28-10-2020، 8:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 8:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@|ᴛᴏxɪᴄ|
صبح بخیر ^.^

@ʀօʍɨʀ
صبح بخیر ^.^

سیلام سیلام^.^
دارم با دوستام خاطره ترسناک تعریف میکنیم

یعنی چی؟o.o

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *Aɴѕel* - 28-10-2020

(28-10-2020، 9:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 8:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلام سیلام^.^
دارم با دوستام خاطره ترسناک تعریف میکنیم

یعنی چی؟o.o

ترسناک
داریم دربارع جن مدرسمون صحبت میکنم
فقط یکم معلم دینی مون هس^.^

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
میشه دلیل اخطار مسخرتو توضیح بدی؟!

خجالت بکش

(28-10-2020، 9:11)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 9:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی؟o.o

ترسناک

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

مدرستون جن داره؟ T_T

(28-10-2020، 9:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 9:11)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترسناک

@ʜɪᴅᴅᴇɴ

مدرستون جن داره؟ T_T

ار یه ۱۳ ۱۴ تا دارع

هلپند

(28-10-2020، 9:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 9:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدرستون جن داره؟ T_T

ار یه ۱۳ ۱۴ تا دارع

.___.
اقااااا من میترسم از این چیزا ..! خیلیم میترسم >.<

(28-10-2020، 9:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 9:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ار یه ۱۳  ۱۴ تا دارع

.___.

دهن ما رو این جنا سرویس کردن
هی درس میپرست هی درس.-.

(28-10-2020، 9:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 9:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.___.

دهن ما رو این جنا سرویس کردن
هی درس میپرست هی درس.-.

ملی -__-
منظورت معلماتونه lolzz