انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:13)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 15:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا یکی دس ب دس کنه اینو ببره بیمارستان اوضاش وخیمه  Telegh_01
ایشششششششششششششششششششششششششششششش3

بزنم تو سرت صدا وحید حیدری بدی
سینی هارو از دم دستش دور کنید

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - shghyegh - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:12)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 15:09)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه خب نامزد کنه تو چرا شاخ در میاری  Big Grin
چون میگفت من تا ۲۶ سالم نشه اصلا به خواستگارا نگاهم نمیکنم. فکر کنم اینو ندیده قبولش کرده. :/
تازشم این شوهر کنه میدونی چقدر از قدرت من تو خانواده کم میشه.

خب اگه موقعیتش اوکیه ک خوبه باباجان : P
چرا قدرتت کم میشه؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:13)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 15:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا یکی دس ب دس کنه اینو ببره بیمارستان اوضاش وخیمه  Telegh_01

انقد دلم میخواست ی آبجی بزرگتر از خودم داشتم کتکتم میزد...

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Prometheus - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:05)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@عباس بوعذار
همینو کم داشتیم

جرررر

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 27-04-2021

به یک فرد برای گفت و گو نیازمندیم

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - کــــــــــⓐرمَن - 27-04-2021

@"BTS.ARMY"
در سریع جواب دادن رو دست ندارمv:
حرفت قابل تحصین بود نباید جوری زندگی کرد و عقب گذشته رو خورد ک انگار قراره برگردیم ب اون دوران

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - *Aɴѕel* - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:15)†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
بچه نداریم ولی نوه داریم > <
بعدشم شوهر دوم میخای ؟ گه من کم گذاشتم برات Dodgy

۲ تا بچه داریم<:گوگول¹ گوگول ²
من غلط کردم بچگی کردم نزن منو31

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - شـــقآیــق - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد دلم میخواست ی آبجی بزرگتر از خودم داشتم کتکتم میزد...

منم دلم میخواس داداش بزرگتر میداشتمTelegh_54

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 27-04-2021

@حسین کرمانشاهان

حاجیمون چرا بن شد ؟
کسی خبر نداره ؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 27-04-2021

(27-04-2021، 15:23)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 15:12)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون میگفت من تا ۲۶ سالم نشه اصلا به خواستگارا نگاهم نمیکنم. فکر کنم اینو ندیده قبولش کرده. :/
تازشم این شوهر کنه میدونی چقدر از قدرت من تو خانواده کم میشه.

خب اگه موقعیتش اوکیه ک خوبه باباجان : P
چرا قدرتت کم میشه؟

چون من هرکاری دلم میخواد میکنم هیچکی هیچیم نمیگه و همش به خاطر اینه که این دوتا دختر عمه بزرگم هوامو دارن.
یکیشون بره یعنی ۵۰ درصد قدرت رفته.