انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ (/showthread.php?tid=280620)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - AMIRMAHDI_AEZAZI - 27-03-2020

(27-03-2020، 21:06)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 21:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس واسه همین بود دلیلش :-¤
سلام ممد چطوری اخوی؟

از سنت خجالت بکش اقایه محمد نه ممد ممد باباته یاد بگیر درست با بزرگ ترت صحبت کنی

(27-03-2020، 23:08)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خبر خبر!
برنده های زولا جایزه ی خود را دریافت کردند.
جواب تست کرونای نخست وزیر بیریتانیا مثبت بود.
چه جایزه ای من زولا دارم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 27-03-2020

میدونی چیش جالبه؟

تابلو تبلیغاتی اون موقع زده بودن برای اهدای مغز استخوان به رومن رینز!......

جان سینا داشت در مورد رومن میگفت اون موقعدمیگفت رومن تو تمام عمرتو پای رسلینگ گزاشتی و ما از تو حمایت میکنیم!

اوسوز در مسابقش از ادایی که رومن قبل سوپر من پانچش انجام میده هنگام زدن اسپلش برای حمایت از رومن در آوردن!

اعزازی ما همش به محمد میگیم ممد خودمم به محمد میگم ممد از خودشم تازه اجازه گرفتم که بهش بگم ممد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Ɗєя_Mσηɗ - 27-03-2020

(27-03-2020، 23:21)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 21:06)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 21:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممد چطوری اخوی؟

از سنت  خجالت  بکش اقایه  محمد  نه ممد  ممد  باباته یاد  بگیر درست  با  بزرگ  ترت  صحبت  کنی

چرا اینقد کلافه ای امیرمهدی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - ارش ps4 - 27-03-2020

(27-03-2020، 23:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 23:21)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممد چطوری اخوی؟

از سنت  خجالت  بکش اقایه  محمد  نه ممد  ممد  باباته یاد  بگیر درست  با  بزرگ  ترت  صحبت  کنی

چرا اینقد کلافه ای امیرمهدی؟
باشه بابا انگار با خالش سلام کردم.

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - م‍حمّد - 27-03-2020

(27-03-2020، 22:37)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 21:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممد چطوری اخوی؟

سلام آ آرش. 
تشکرات فراوان، خوبم (: تو خوبی انشالله؟

@ѕмσкє
روز پاسدار رو بهت تبریک میگم! پاسدار که حتما نباید سپاهی باشه.
همینکه ارزش انقلاب رو بدونه و مدافعش باشه پاسداره. 
همچنین روز پاسدار رو به تمامی پاسداران انقلاب چه داخل و چه بیرون از انجمن تبریک میگم.
اینو به گزینشش بگی وا ویلاستTelegh_01

چه گزینشی :-|

حوصلم داره سر میره.
یه چیزی بگین. ute

حوصلم سر رفت.
28fishingfishingfishing:ngh:uteuteuteuteuteuteute

چیز!!

(27-03-2020، 23:49)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیز!!
چی چیز؟

گفتی یه چیزی بگو گفتم دیگه چیز!

(27-03-2020، 23:51)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتی یه چیزی بگو گفتم دیگه چیز!
زحمت کشیدی. اینو که خودم بلدم.