انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه 403 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه 403 (/showthread.php?tid=293637)

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:09)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:06)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلع نیکول کیدمن هستم البته چون بسیار متواضعم اصلا به روی دوستان نیوردم D:
هو ایز گوریلا نمیشناسم :/
ن ن ط ترلانی.-.
شبیه هانده آرچلی ط نی نی

(07-02-2021، 14:07)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتا
ارمی._.

واو الله وکیلی ^.^
ذوق مرگ شدم هاندع خیلی خوشگله به زیبایی اون نمیرسم
ولی ذوق کردم گفتی ژیگر:^

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Emmɑ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:13)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:09)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن ط ترلانی.-.
شبیه هانده آرچلی ط نی نی

ارمی._.

واو الله وکیلی ^.^

من عکستو گذاشتم کنارش دیدم شبیه همین
ط ک از اون خوشگل ترییی

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - BIG-DARK - 07-02-2021

امضامو چک کنین

(07-02-2021، 14:12)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:04)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی باباع میفهمم سخته خانوم دکتر 
ولی ما رو رایگان ویزیت کن دست به دعا هستیم براتون :v

تا مرز مرگ سخته
شما دعا کن به ثمر برسیم رو جفت چشام

از همین الان دانشگاه تهران پزشکی دارم تصورت میکنم
دیگه بانو ما رو دریاب که اومدی تهران آوارتیم(:

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Mohlek - 07-02-2021

(07-02-2021، 13:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 13:21)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من دیگه هیچ گونه ارتباطی با این بی تی اس سگ مصب ندارم , چرا ول نمیکنی الان ؟
ما رو تو بحث ها و آهنگ های مسخرتون راه ندین , حله ؟
من هی میگم آقا من اصن نمیخوام با این کی پاپ و اینا قاطی بشم بعد چارتا پسر 12 - 13 ساله که که بخاطر اینکه کمبود محبت هاشونو جبران کنن و جلب توجه کنن میان میگن ما تو خونه شلاق میخوریم , میان با من کل میندازن !
چی میخواین از جون ما ؟
خودتون خسته نشدین ناموصا ؟
هی هر روز همین داستانا رو داریم

بس کنین دیگه
سگ مصب خودتی بیشور :/
کی اصلا تو رو آدم حساب کرد :/
کسی مجبورت نکرده فضولی کنی :/
هر چیم گفتی خودتی :/
جونتو میخوام...میخوام انقدر حرف بزنم از فضولی و حسودی بترکی :/
یکی به این بگه حرفامون به این ربط نداره

پ.ن: پرهام و بقیه شاهد باشین اولش خودش با این دهن کثیفش شروع کرد :/
@"Baranis"
@"Mahdi 1381"
@"|-ANDROID-|"
@"Rasha_rap"
@"صباnafas"
آقا من حال و حوصله این یارو رو ندارم
هی بش میگم منو قاطی این بازی نکنه باز میاد میگه هیتر و ازین حرفا
جون هر کی دوس دارین یه چیز بش بگین.دیگه اعصاب نذاشته واسمون

(07-02-2021، 14:14)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:13)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واو الله وکیلی ^.^

ط ک از اون خوشگل ترییی

عاشقتم دخمل  ذوق مرگگگگگ شدم .-.
تو هم شبیه عکس پروفتی جاذاب لعنتی من.:^:^

(07-02-2021، 14:16)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:13)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: عزیزم لطفا ویرایش کن /:
عممه گفتم عکسشو بده بزارم اینجا._.

خودتم ویرایش کن
باشد باشد/:

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ραтяιcια - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:15)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:12)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا مرز مرگ سخته
شما دعا کن به ثمر برسیم رو جفت چشام

ویییییییییییییییی خدا از دهن مبارکت بشنوه
من بیام اواره میشم
از خدامه که

(07-02-2021، 14:16)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:14)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ط ک از اون خوشگل ترییی

عاشقتم دخمل  ذوق مرگگگگگ شدم .-.
تو هم شبیه عکس پروفتی جاذاب لعنتی من.:^:^
منم*-* بمونی هاا
اوخی ب خوشملی ط نمیرسم ک عژقم Heart

(07-02-2021، 14:17)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:15)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویییییییییییییییی خدا از دهن مبارکت بشنوه
من بیام اواره میشم
از خدامه که

مبارکه من خیلی گفته هام مبارکه شک نکن :^
سلطان منزل در خدمتتونیم محاله بزارم بری خوابگاه ی خانم دکتر
خوشگل بیشتر نداریم.-.