انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:28)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دور از جونت
تو چرا تب کنی؟
تو تب کنی من برات میمیرم که
بیا به جای تب و مردن و این کارا همو بغل کنیم*-*

آی اَم حسود !
تو که جات تو قلبمههه

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - شـــقآیــق - 02-03-2021

@"мᴀᴢᴇ"
چند وقت پیش گفته بودی ی چیزی برام می‌فرستی
نمیدونم چی بود
داستان بود رمان بود
نمیدونم..
یادته؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - -Demoniac- - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:41)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فن چه گروه هایی هستی ؟ ._.

Blackpink
Bts
Got7
17
Twice
The boyz
Exo
Stray kidz
Enhypen
Txt
Bigbang
Winner
و بقیه گروهای دیگه هم می شناسم اما نه کامل
بیشتر اینا اما بقیه هم اهنگاشونو گوش میدم
تو چی؟
BTS
EXO
TXT
BLACKPINK
G IDEL
MAMAMOO
KARD
2NE1
اینارو کامل میشناسم
اما
استاری کیدز و بیگ بنگ و گات سون و سونتین و مانستا اکس انهایپن تو لیستمن خیلی دست و پا شکسته هم میشناسمشون هم اهنگ هاشونو گوش دادم

(02-03-2021، 13:51)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس زبان در فلشخور
: دی

دلم میخواد این کلمه :دی
رو روی یه تخته بنویسم و انقد بزنم تو سرت تا ازش دیگه استفاده نکنی._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - sober - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:51)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

мᴀᴢᴇ"
چ وقت پیش گفته بودی ی چیزی برام می‌فرستی
نمیدونم چی بود
داستان بود رمان بود
نمیدونم..
یادته؟

نه واقعا یادم نیست
شرمنده

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:50)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آی اَم حسود !
تو هم بیا عشقم
*-*
من همیشه نفر سوم بودم
Third wheel

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - شـــقآیــق - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:52)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:51)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

мᴀᴢᴇ"
چ وقت پیش گفته بودی ی چیزی برام می‌فرستی
نمیدونم چی بود
داستان بود رمان بود
نمیدونم..
یادته؟

نه واقعا یادم نیست
شرمنده

شرمنده چیه عشقم
دشمنت شرمنده♥️

(02-03-2021، 13:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:50)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم بیا عشقم
*-*
من همیشه نفر سوم بودم
Third wheel

دونت زر.-.

یاد یکی افتادم
که اونم این جمله رو گفته بود.-.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - sober - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:52)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:41)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blackpink
Bts
Got7
17
Twice
The boyz
Exo
Stray kidz
Enhypen
Txt
Bigbang
Winner
و بقیه گروهای دیگه هم می شناسم اما نه کامل
بیشتر اینا اما بقیه هم اهنگاشونو گوش میدم
تو چی؟
BTS
EXO
TXT
BLACKPINK
G IDEL
MAMAMOO
KARD
2NE1
اینارو کامل میشناسم
اما
استاری کیدز و بیگ بنگ و گات سون و سونتین و مانستا اکس انهایپن تو لیستمن خیلی دست و پا شکسته هم میشناسمشون هم اهنگ هاشونو گوش دادم

سونتین رو منم کامل نمی شناسم ولی اسم بیشترشونو می دونم
بیگ بنگ و انهایپن رو کامل می شناسم
تو انی وان و مامامو هم کامل می شناسم
کارد هم می شناسم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - girl of chaos - 02-03-2021

(02-03-2021، 13:52)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 13:51)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلاس زبان در فلشخور
: دی

دلم میخواد این کلمه :دی
رو روی یه تخته بنویسم و انقد بزنم تو سرت تا ازش دیگه استفاده نکنی._.

اصلا معنیش چیه ؟ .-. 
فقط تو فلش دیدم استفاده کنن (پروفایل صابر)