انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه 403 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه 403 (/showthread.php?tid=293637)

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Mohlek - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:17)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Baranis"
@"Mahdi 1381"
@"|-ANDROID-|"
@"Rasha_rap"
@"صباnafas"
آقا من حال و حوصله این یارو رو ندارم
هی بش میگم منو قاطی این بازی نکنه باز میاد میگه هیتر و ازین حرفا
جون هر کی دوس دارین یه چیز بش بگین.دیگه اعصاب نذاشته واسمون

منو تگ نکردی دوست صمیمیشم ولی دیگه دیره تگ نکن
حاجی من اون لحظه یازم نبود تو رو
تو اون قضیه آن بن شدن هم میخواستم تگت کنم ولی یه اسم عجیب غریب همراه با شکل گزاشتی که وقتی تگ کردم کم مونده بود فلشخور بم پیام بده بگه داداش ناموصا این شکلا رو از کجا آوردی ؟ Telegh_01

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 13:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگ مصب خودتی بیشور :/
کی اصلا تو رو آدم حساب کرد :/
کسی مجبورت نکرده فضولی کنی :/
هر چیم گفتی خودتی :/
جونتو میخوام...میخوام انقدر حرف بزنم از فضولی و حسودی بترکی :/
یکی به این بگه حرفامون به این ربط نداره

پ.ن: پرهام و بقیه شاهد باشین اولش خودش با این دهن کثیفش شروع کرد :/
@"Baranis"
@"Mahdi 1381"
@"|-ANDROID-|"
@"Rasha_rap"
@"صباnafas"
آقا من حال و حوصله این یارو رو ندارم
هی بش میگم منو قاطی این بازی نکنه باز میاد میگه هیتر و ازین حرفا
جون هر کی دوس دارین یه چیز بش بگین.دیگه اعصاب نذاشته واسمون
خب جواب نقل قول های هم رو ندین.
من از همه ارسالای شما عکس گرفتم.
پس ادامه ندین تا به مدیر نشون ندم.

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:18)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:16)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشقتم دخمل  ذوق مرگگگگگ شدم .-.
تو هم شبیه عکس پروفتی جاذاب لعنتی من.:^:^
منم*-* بمونی هاا
اوخی ب خوشملی ط نمیرسم ک عژقم Heart

نگو حاجی 
ما رو شرمنده نکن ستون :^
شما ماه روی زیبای مایی(:

@"BTS.ARMY"
اگه یک بار دیگه از کلمات و الفاظ رکیک استفاده کردی گزارش میشی.

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Emmɑ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:21)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:18)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم*-* بمونی هاا

نگو حاجی 
شما ماه روی زیبای مایی(:

فدات
تعارف نکن ک ط خوشگلیییی بگو چشممم
خاب من برم کیک درست کنم ب شما هم میدم*-*

(07-02-2021، 14:20)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم*-* بمونی هاا

همتون رو هم جمع اندازه زیبایی یه سلول من نمیشین پس که قشنگم

WoOow 
خب این چهره زیبا چرا خودشو نشون ندادع ببینیم !؟

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - ραтяιcια - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:20)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:17)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویییییییییییییییی خدا از دهن مبارکت بشنوه
من بیام اواره میشم
از خدامه که

مبارکه من خیلی گفته هام مبارکه شک نکن :^
سلطان منزل در خدمتتونیم محاله بزارم بری خوابگاه ی خانم دکتر
خوشگل بیشتر نداریم.-.

فدات شم ک اینقدر انرژی مثبتی*-*

(07-02-2021، 14:22)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:21)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگو حاجی 
شما ماه روی زیبای مایی(:

فدات

عشقی چشم سلطان♡
ژان ژان چه کیکی میخوای درست کنی حالاع آرمی بانو؟!

(07-02-2021، 14:23)❄Parᴉnaz❄ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:22)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
اگه یک بار دیگه از کلمات و الفاظ رکیک استفاده کردی گزارش میشی.

من که تو لیست سیاهتم پس .... به .... و ...ت
بله؟ Be1

RE: گفتگوی ازاد نسخه 403 - Emmɑ - 07-02-2021

(07-02-2021، 14:24)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 14:22)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدات

عشقی چشم سلطان♡
ژان ژان چه کیکی میخوای درست کنی حالاع آرمی بانو؟!
Heart بی بلا فندقم
کیک خیس._.
وایی ذوق کردم ارمی بانو Big Grin