انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] (/showthread.php?tid=241037)

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ~ُُBön َBáŠŦ~ - 16-08-2015

خـداحـآفظـ,_ِ تا فَـردا شَـب D; 

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ƝAƲA - 16-08-2015

(16-08-2015، 23:11)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:08)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شل شاک چیه ؟
خوردنیه ؟
رپه ؟
بازیه ؟

خداحافظ
به یه نوع گاو هلندیه در حاال انقراض میگن !

دروغ میگی ؟ Angel
انقدرام خنگ نیستم

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 16-08-2015

(16-08-2015، 23:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:05)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:03)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:00)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 22:51)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی حیا  Dodgy
فرید برادر خوانده عزیزم
عین داداشت غیرتی و با شرف هستی قربونت! ._.
این نخود آش باز اومد.
دختره بی حیا-_-
اون روز به من همش میگفت تو از من خواستگاری کردی! منم میگفتم نه
عجب ادمایی پیدا میشن!D=
حالا نخود چی میخواستی بم بگی؟
ک دیشب گفتی یادم باشه یه چیزی بت بگم

تو گ . ا گفتم ..
یادم نیس بی حیا!
همینجوری اونو گفتم=|||

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - FARID.SHOMPET - 16-08-2015

علی این دختر بی حیاعه چی میگه؟

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ƝAƲA - 16-08-2015

(16-08-2015، 23:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
جم جنیورم خیلی خوبه باربی داره ^_^
من کارتن دخترونه هم خوشم میاد گاهی ولی این باربی ها رو اصلا درک نمیکنم! خیلی مسخره و لوسن! اصن یک جوری دخترا رو نشون میدن انگار ساخته شده دختر واسه خوشگل بودن و کار هایی خیلی معمولیه دخترونه!

من هرکاتونی گیرم بیاد میبینم فقط کارتون باشه

بی حیا جمله خوبی نیست ...

اتفاقا کیمیا دختر خانوم خیلیم خوبیه من دوسش دارم

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ḲℑℳℐÅ - 16-08-2015

(16-08-2015، 23:13)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:05)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:03)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:00)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید برادر خوانده عزیزم
عین داداشت غیرتی و با شرف هستی قربونت! ._.
این نخود آش باز اومد.
دختره بی حیا-_-
اون روز به من همش میگفت تو از من خواستگاری کردی! منم میگفتم نه
عجب ادمایی پیدا میشن!D=
حالا نخود چی میخواستی بم بگی؟
ک دیشب گفتی یادم باشه یه چیزی بت بگم

تو گ . ا گفتم ..
یادم نیس بی حیا!
همینجوری اونو گفتم=|||
فرید ببین چی گفتی ._.
این علی نخود هم ک هی دیگه زر میزنه با این کلمه.

(16-08-2015، 23:14)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2015، 23:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
جم جنیورم خیلی خوبه باربی داره ^_^
من کارتن دخترونه هم خوشم میاد گاهی ولی این باربی ها رو اصلا درک نمیکنم! خیلی مسخره و لوسن! اصن یک جوری دخترا رو نشون میدن انگار ساخته شده دختر واسه خوشگل بودن و کار هایی خیلی معمولیه دخترونه!

من هرکاتونی گیرم بیاد میبینم فقط کارتون باشه

بی حیا جمله خوبی نیست ...

الان من دو تا تو اتاقم دارن! بزرگ و جا دارن. به دردت می خورن؟

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 16-08-2015

(16-08-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی این دختر بی حیاعه چی میگه؟

نمیدونم داداش 
بی حیاست بهش محل نزار ^_^....、

RE: [ گُفتگوےِ آزاد (259 ) ] - ÆҐÆŠĦ - 16-08-2015

دوستان اينجا كي مشهديه؟

نقل قول: بی حیا جمله خوبی نیست ...

از فوش بهتره!  Big Grin

نه اصلا دختر خوبی نیست! من میشناسمش!  Dodgy