انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ѕααяeη - 21-04-2021

(21-04-2021، 14:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 14:03)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساغول *-*
عشقیمسن ^.^ Heart
ساغول یعنی افرینD:
ماچ یوووووووووووووووو Heart

بیلیرم -ـ-
Heart

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Emmɑ - 21-04-2021

(21-04-2021، 14:09)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 14:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساغول یعنی افرینD:
ماچ یوووووووووووووووو Heart

بیلیرم -ـ-
Heart
الله ساخلاسینTelegh_01
Heart

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 21-04-2021

میگی مارو دوسداری خب مرسی کُلی

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 21-04-2021

(21-04-2021، 14:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگی مارو دوسداری خب مرسی کُلی

کی دوست داره مرسی کلی!

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Mohlek - 21-04-2021

عاقا اینجانب حسام موزالیک با سلامت جسمانی و عقلانی کامل از همین تریبون اعلام میکنم ک دیگه حرفای بد و دشنام و افتراح نزده و به راه راست هدایت شوم
باشد که رستگار شوم
و من الله توفیق
بمولا

(21-04-2021، 14:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا اینجانب حسام موزالیک با سلامت جسمانی و عقلانی کامل از همین تریبون اعلام میکنم ک دیگه حرفای بد و دشنام و افتراح نزده و به راه راست هدایت شوم
باشد که رستگار شوم
و من الله توفیق
بمولا

عاقا اینجانب حسین الین با سلامت جسمانی و عقلانی کامل میگم چرت نگو

(21-04-2021، 15:11)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 14:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشد که رستگار شوم
و من الله توفیق
بمولا

الان اینقد اینارو بگو تا من دوباره فش بدم
والا

(21-04-2021، 15:22)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 15:11)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا

فحش بده عشقوم D':

(21-04-2021، 16:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 15:22)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا

فحش بده عشقوم D':
ن دادا
تا یه حدی گفتم تست کنم
اوایلش بیش
تر بچه ها حال میکردن اما الان دیگه دارن واکنش نشون میدن
بیخیال خوبیت نعره

(21-04-2021، 1:23)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اینکه چیز عجیبی نیست من شخصیت کاریزماتیکی دارم Sleepy Big Grin

نکشیمون کاریزماتیک D:

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - shghyegh - 21-04-2021

(21-04-2021، 16:21)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2021، 16:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فحش بده عشقوم D':
ن دادا
تا یه حدی گفتم تست کنم
اوایلش بیش
تر بچه ها حال میکردن اما الان دیگه دارن واکنش نشون میدن
بیخیال خوبیت نعره

(21-04-2021، 1:23)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اینکه چیز عجیبی نیست من شخصیت کاریزماتیکی دارم Sleepy  Big Grin

نکشیمون کاریزماتیک D:
اره دیگه مواظب باش نمیری Big Grin