انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ (/showthread.php?tid=291618)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - Ƒαкє ѕмιƖє - 29-11-2020

(29-11-2020، 0:26)Titiw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:25)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واو اونجارو |: ، میشناسی منو ؟ ._.

Bitam dg
Mano yadettt nisss vaghannn????

بیتا ؟ ن بخدا ک ..
یکم بیشتر میگی از خودت ؟

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - KᏙ¥றᏙƝ - 29-11-2020

(28-11-2020، 23:45)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2020، 23:37)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khoshumadi
Chra ? 
mnm hese ajibi daram vali bekhatere inke hamechi surati shde Smile)))

نمیدونم چرا داریم مثل گذشته تباه بازی در میاریم D: ..
-_- انگلیسیی تایپ نکنننن

(28-11-2020، 23:39)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
قبلا ي گپ تو تل بود مال بچه هاي فلشخور
نداريد اونو؟

نه بیبی ، نمیخوام تو همچین اکیپ سمی برم حقیقتا ! هرکی بخواد حالمو بپرسه پی وی میاد دیگه ._. هوم ؟

مهم دور هم بودنه!

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - Mr.Robot - 29-11-2020

(29-11-2020، 0:28)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه شت همه اومدن._.

من فقط واسه خودت اومدم

(29-11-2020، 0:27)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:24)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس اذیت نکن خودتو بیبیه من ^^ Heart فارسی راحت تایپ کن

باشه گلم اسمت چیه؟؟

اسمم آیسانه ، تهرانم ..
توام اسمت مبیناعه ، تهران ^^
پس پیش پیش خوشوقتم

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - ÆMÆշЇÑζ - 29-11-2020

(29-11-2020، 0:29)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب.. من همیشه ادم رکی بودم , سینمو دادم جلو حرفمو زدم (: گرچه ک میدونم کار درستی نیس همیشه..
به هرحاال
حرف بدم یکسان بود , ولی دوستت عصبیه کلا -_- ولی خب , واکنش تو سوییت تر بود ک من  از رو میل خودم عذر خواهی کردم , وگرنه منم از همون تیر و تایفه فلشیام ایدین و امیر D:

نه.. بیوه اهورا یکی دگس , سوال کردم فقط
به هر جهت , اینا فقد فانه..
خیلی چیزا شنیدم , داستانا جالب , خیلی دوس داشتم یبار ببینمت و خودم ازت بپرسم دقیقش چی بوده :> اصولا دوس دارم داستانا رو از هر دوطرف بشونم
بازم تاکید میکنم , فقط چیزا فان و کیوته ن چیز بد ک مخدوش نشه افکار کسی

کوروشم ..
فک نکنم بشناسی البته

ولی این موضوع و این حرفا ربطی ب رک بودن نداره بیبی ، این شعور آدماس ک اطرافیانشو چجوری مورد خطاب قرار میدن
در هر صورت ، خوش وقتم از اینکه بات آشنا شدم و من نمیدونم تو چی شنیدی یا چی بهت گفتن 
ولی خب من اصن زیاد با اونا در اراتباط نبودم من فقط با رفیقشون ک همون اهورا جان هستن ی مدت دوست بودم و
هرچی حرف بوده از طریق اهورا بوده ! ینی من ارتباط مستقیمی باهاشون ب جز چند نفر نداشتم 
مثلن نمیدونم کیا اصن هستن ولی خب سوالی خواستی بپرسی بیا پی وی بپرس ^^

نه , بحث شعور ب نظر من متفاوته , اینک من قبول کردم اشتباه بود شاید این تعریف مناسبی باشه
من فک میکردم توام از اکیپ اونایی , برا همین , ادبیات عامیانه اونجا اینه
ولی خب , اره , اینم درسته!
نه دگ.. همون چند نفر ک میگی
همونا گفتن ^_^
بیا پیوی
من خجالت ._.

(29-11-2020، 0:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:24)Titiw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wow injaro((:
هل یه..
بیتی اولین دختری ک با ادب و سوییت بود تو انجمن همینه
همینو بپیچ برام لا لاغذ پست کن مشد برم من فردا کار دارم شرکت ):

(29-11-2020، 0:27)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوی قدیمیا میاد 

بووووووم
برار با ی ندا اومدی
ای لاو یو pmc
همیشه پایتم برار . اراده کن کرونا خوبه ازدها هم حمله کنه مشهد میام پیشت

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - Titiw - 29-11-2020

(29-11-2020، 0:32)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:26)Titiw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bitam dg
Mano yadettt nisss vaghannn????

بیتا ؟ ن بخدا ک ..
یکم بیشتر میگی از خودت ؟

نویسنده انجمن اهورا بودم
همونی ک چشاش رنگی بود
فاککک یادم‌نمیاد تو خصوصی بهم چ میگفتیم بتونم یاداوری کنم
فکرکن ی ذره~*•*

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱ - _Strawberry_ - 29-11-2020

(29-11-2020، 0:33)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:27)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه گلم اسمت چیه؟؟

اسمم آیسانه ، تهرانم ..
پس پیش پیش خوشوقتم

خیلی باحالی
منم همینطور چه خبر؟؟

(29-11-2020، 0:33)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه گلم اسمت چیه؟؟

اسمم آیسانه ، تهرانم ..
پس پیش پیش خوشوقتم

به نام خدا . لوپز هستم 

(29-11-2020، 0:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-11-2020، 0:29)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی این موضوع و این حرفا ربطی ب رک بودن نداره بیبی ، این شعور آدماس ک اطرافیانشو چجوری مورد خطاب قرار میدن
در هر صورت ، خوش وقتم از اینکه بات آشنا شدم و من نمیدونم تو چی شنیدی یا چی بهت گفتن 
ولی خب من اصن زیاد با اونا در اراتباط نبودم من فقط با رفیقشون ک همون اهورا جان هستن ی مدت دوست بودم و
هرچی حرف بوده از طریق اهورا بوده ! ینی من ارتباط مستقیمی باهاشون ب جز چند نفر نداشتم 
مثلن نمیدونم کیا اصن هستن ولی خب سوالی خواستی بپرسی بیا پی وی بپرس ^^

نه , بحث شعور ب نظر من متفاوته , اینک من قبول کردم اشتباه بود شاید این تعریف مناسبی باشه
من فک میکردم توام از اکیپ اونایی , برا همین , ادبیات عامیانه اونجا اینه
ولی خب , اره , اینم درسته!
نه دگ.. همون چند نفر ک میگی
همونا گفتن ^_^
بیا پیوی
من خجالت ._.

خب پس مرسی ک با شعور بودی و معذرت خواهی کردی و ممنونم ازت ک احترام میزاری 
و اینکه ، کامان |: من دخترم اصولا پسر باید بیاد پی وی و اینکه خب تو سوال داری ن من ک ..