انجمن های تخصصی  فلش خور
ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 (/showthread.php?tid=165110)

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - Nυмв - 11-09-2014

(11-09-2014، 19:54)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:51)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگار نگفتی نظرت چیه 
نکنه با اصغر بهم زدید؟

اصغر کیه ؟؟
من اصن اصغر نمیشناسم Big Grin
عاغا من شوور دارم 4 تا بچه دارم این حرفا چیه میزنین جلو مردم  آبرومون رف

اصغر کرولال دیه Shy
شوورتBig Grin
[/quote]
اهآ اونُ میگی
خاک به سرم بس که بآ حیآم اسم کوچیک عاغامونُ نمیدونسم تا حالا

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 11-09-2014

چه باحال دیه نگار و ماهان بهم سپاس نمیدنܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 91

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - ~ CrAzY HuMaN ~ - 11-09-2014

(11-09-2014، 19:58)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:54)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:52)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:50)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادداشت کن حسن:
(...)
اینم از آدرس..
پروازش ساعت 6 غروبه از تهران به آنکارا...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue

کودوم کارا؟

اون کارا ؟

من نمیام ShyBig Grin
25r30
25r30
25r30
باشه نیا..ولی بچه ها دور همی هستیمااااا....
بعدشم میریم آنتالیا....

عه درو داف هست o_O ???

من از بچگی عاشق دروداف بودم

یه یالا بگو من اومدمAngel
اووووووههههه....آره بابا ریخته در و داف....
یاالله...
آقا حسن بفرما داخلِ اتاق.....
بچه ها این شما و این هم آق حسن...
آق حسن این شما و این هم بچه ها....

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - Nυмв - 11-09-2014

(11-09-2014، 20:00)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه باحال دیه نگار و ماهان بهم سپاس نمیدنܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 91

عاغا بحثه نآموسی بود فکره صپاص مِپاص از سرم پرید !!
ماهان گوش نکنیآ
حسن حسودیش میشع میخاد روابط منُ به هم بزنع
اون از شووهرم اینم از تُ

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 11-09-2014

(11-09-2014، 20:01)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:58)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:54)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:52)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:50)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادداشت کن حسن:
(...)
اینم از آدرس..
پروازش ساعت 6 غروبه از تهران به آنکارا...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue

کودوم کارا؟

اون کارا ؟

من نمیام ShyBig Grin
25r30
25r30
25r30
باشه نیا..ولی بچه ها دور همی هستیمااااا....
بعدشم میریم آنتالیا....

عه درو داف هست o_O ???

من از بچگی عاشق دروداف بودم

یه یالا بگو من اومدمAngel
اووووووههههه....آره بابا ریخته در و داف....
یاالله...
آقا حسن بفرما داخلِ اتاق.....
بچه ها این شما و این هم آق حسن...
آق حسن این شما و این هم بچه ها....

لازم به استقبال نبود ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 91

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - ~ CrAzY HuMaN ~ - 11-09-2014

خوب ما باس بریم...
آقا حسن شماهم با بچه ها خوش باشید....
خدافس....

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - parastou styles - 11-09-2014

سلااااااااام

سپاس میدم

(11-09-2014، 20:03)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 20:00)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان گوش نکنیآ
اون از شووهرم اینم از تُ

خنگول منظورم این بود که شما دوتا به من سپاس نمیدین خخخخخ 25r30

برد تیم والیبال رو تبریک میگم همه خوشال میشن Shy

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - Interstellar - 11-09-2014

(11-09-2014، 20:07)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 20:03)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهان گوش نکنیآ
اون از شووهرم اینم از تُ

خنگول منظورم این بود که شما دوتا به من سپاس نمیدین خخخخخ 25r30
اا واقعا؟؟

منم همون فکر نگار رو کردم :|

RE: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 - parastou styles - 11-09-2014

مگه برده؟؟؟؟؟؟؟