انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 21-02-2021

(21-02-2021، 21:58)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 21:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوبون؟!Telegh_01 دهنتووو
ببین من تا کلاس هشتم که با رهام ازدواج کرده بودم امیر هم داداشم بود//:
بعدشم میدونی که دوست خیلی تاثیر گذاره با یکی دوست شدم بعد 3 بار رل زدم/:
بعد با رامونا که دوست شدم دیدم پوبون میتونه منو خوشبخت کنه الانم با اون زندگی میکنم|:

منم هوو تو ام:v

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 21-02-2021

(21-02-2021، 21:58)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 21:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوبون؟!Telegh_01 دهنتووو
بعد با رامونا که دوست شدم دیدم پوبون میتونه منو خوشبخت کنه الانم با اون زندگی میکنم|:

به ابلفضل که من‌میزنمتتتتتتت با رهامممممم؟تو داری جلوی یه شیپر از ازدواج با رهام میگی(:
گاد کیل می فور اوررررررررر عزعحب۷مهطهمققهخفیهجبف۷پس۷پعز۷عزع۸زجهبب۵۷ی۴خیفزعخزعم۷ز۷فی۷فیخ

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Prometheus - 21-02-2021

(21-02-2021، 21:59)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی زندگیه مجازی

به به!
خانم بستنی!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - THEDARKNESS - 21-02-2021

بچه ها به صدمین موضوع خودم رسیدم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

(21-02-2021، 21:57)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 21:56)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: خب اینطور که مشخصه بیشتر به شکست عشقی میخوره/:
چرا اتفاقا فرق میکنه تو میتونی با بازی و درس خودتو سرگرم کنی
من بابام 40 سالشه گوشیش بیشتر از همه بازی داره اصن رکورد زده//:
نه شکست خوردم نه عاشق شدم
من تو این سن؟
منم ناراحت میشدم بستگی به حالو روزم داشت چه چطورم
گاهی وقتی ناراحت میشدم بابام اگ بهم میگفت پاشو چایی بیار چشام پر میشدن و با دادو بیداد حرف میزدم
گاهی هم میرفتم اتاقم بی سروصدا گریه میکردم
بیام اینجا ناراحتیمو بروز بدم که چی/: وقتی مامانم نمیومد دلداریم بده از شما ها چه انتظاری داشتم
البته متاسفانه همه دلداریم میدن/:مخصوصا رامونا و پرستو/:

(21-02-2021، 21:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای خاک برسرم یه هوو دیگ هم داریم/:
ولی من میدونم پوریا عاشقمه اصن

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 21-02-2021

این چ مسخره بازی ایه؟

(21-02-2021، 21:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرمی ی چیز بگم جر بخوری؟

ژان بگو

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - BIG-DARK - 21-02-2021

(21-02-2021، 22:01)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 21:57)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شکست خوردم نه عاشق شدم
من تو این سن؟
منم ناراحت میشدم بستگی به حالو روزم داشت چه چطورم
گاهی وقتی ناراحت میشدم بابام اگ بهم میگفت پاشو چایی بیار چشام پر میشدن و با دادو بیداد حرف میزدم
گاهی هم میرفتم اتاقم بی سروصدا گریه میکردم
بیام اینجا ناراحتیمو بروز بدم که چی/: وقتی مامانم نمیومد دلداریم بده از شما ها چه انتظاری داشتم
البته متاسفانه همه دلداریم میدن/:مخصوصا رامونا و پرستو/:

برعکس تو(:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - *Aɴѕel* - 21-02-2021

(21-02-2021، 22:01)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 21:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای خاک برسرم یه هوو دیگ هم داریم/:
ولی من میدونم پوریا عاشقمه اصن

ببثثهتلبفسسلتخهعقیب
جرر

(21-02-2021، 22:00)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به ابلفضل که من‌میزنمتتتتتتت با رهامممممم؟تو داری جلوی یه شیپر از ازدواج با رهام میگی(:
گاد کیل می فور اوررررررررر  عزعحب۷مهطهمققهخفیهجبف۷پس۷پعز۷عزع۸زجهبب۵۷ی۴خیفزعخزعم۷ز۷فی۷فیخ
دیگ پوبونو دارم نگران نباش اما امیر هم شوهرم