انجمن های تخصصی  فلش خور
این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی (/showthread.php?tid=105715)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 05-05-2014

برو بچ کدوم رو بزارم تو امضام؟//

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - ◄Iяαи► - 05-05-2014

این اولین تکستی بود که تو انجمن گذاشتم شاید 3 هفته پیش...تنهام میفهمی؟بی تو هیچم///نبوده هیچکس و هیچ چیز آره بیشم///تنهام میفهمی؟صدامو داری؟///صدامو داری؟دارم داد میزنم روزگاری///فریادم میرسه به اون بالا ها ///به اون خدایی که میگه تویی بی من تنها///آره شاید تو نباشی هیچوقت پیشم///ولی اینو بدون بدون تو تنها نمیشم/////////////

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 05-05-2014

منم از سر تنهایی ذهنم اینا رو میسازهHeart

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - ◄Iяαи► - 05-05-2014

میدونی زندگی همش تنهاییه هر چقدرم دور و ورت شلوغ باشه بازم اگه کسی نباشه که از ته قلبش دوست داشته باشه دوسش داشته باشی انگار هیچی نیستی....ولش کن اسپم ندم...

چن وقته ک رفتی
.......
قافیه اش چی میشه.....مصراع بعدی

آره بدون تو هیچی نه هیچ کس و حرفی...

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - Mahish - 05-05-2014

افرین خوب بودHeartSmile

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - MoJoOnBi - 05-05-2014

مال خودمه
دستت زیرسرت خیره به چشمای اونی یادته یه روزایی کنارهم بویم
هواتاریک شده دیرت نشه یه وقت نه یه لحظه
گوشیتوجاگذاشته روتختش مسیرزمینت عکسش ما نبودیم مردش اصلانداشتیم ارزش
اماامیدوارم این یکی باشه سرحرفش حالت خیلی بده فکرکنم زیادی خوردی راستی پس فترت به جااوردی من همونم
که یه روزبهش شاه رگ میدادی حالابایاداون شباراحت می خوابی تازه اولاشه رستاتو شیرنوتلخ کاشکی جای من بودی
یهبارمیدیدم حالتو بگذریم عزیزم کجایی
چندشب سرمیکنم بایه شیشه ویسکی خوب نگرانم اخه دست خودم نیست که3سال گذشت اماهنوزم ریسکه اصلانیوفتاد روصفحه گوشیش
باهرکی میرسیدسری میجوشید ماکه نداشتیم روتوقصدوقرظی حالاخودتوباختی به چندتاعوضی حرف بزن چراماتت بردههیس بازتوبقلشخابت برده حرف بزن چراماتت برده
عشقم بیا دوباره بامن بی تونمیتونم بمونم بیا دوباره باهم باشیم ما میدونم بی توخرابم عشق منجون من نفسی تموم پس برگرد ارهه بیا برگرد واااییی وایی قلبم......
قلبمهمش بی توبی قرارهبی تونمیتونه بتپه میمیرهمیدونی که من دیوونهی توام بس کن بیابرگردپیش من برگرد برگرد
این مال خودمهSleepy

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - ς੭.ŗσγą. ʆσσŋ.ς੭ - 05-05-2014

عالی بود

RE: این رپ رو خودم ساختم...اولین کارمه دومی رو هم نوشتم...و این هم سومی - sirvanism girl - 05-05-2014

منم خیلی میسازم ولی اگه بخونیشون فک میکنی تاحالا 600 بار شکست عشقی خوردمBig GrinBig GrinBig Grin