انجمن های تخصصی  فلش خور
عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: زباله دان (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=37)
+--- انجمن: زباله دان موضوع ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم (/showthread.php?tid=105792)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - ZooshiZ - 05-05-2014

سلام دوستان/از حضور در این سایت و انجمن بسیار مسرورمSmile
بنده تازه عضو شدم در این سایت و زیاد آشنا و وارد نیستم اگر اشکالی کوتاهی چیزی دیدید پیشتر عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید!
این عکسهایی که میذارم میدونم زیاد جالب نیست ولی در طول زمان و با اتفاقات مختلفی که برام افتاده بهونه ای برای درست کردن این عکس ها شده و توی هرعکسی کلی خاطره نهفته ست...
امیدوارم خوشتون بیادSmile
عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم 1

RE: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ - 05-05-2014

فتوشاپ؟:||||||||

RE: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - ZooshiZ - 05-05-2014

خب تازه کار بودم دیگهSadمسخره نکنید دیگهcryingcryingcrying

RE: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ - 05-05-2014

ن اتفاقا خوب درست کردی عزیزم

RE: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - ZooshiZ - 05-05-2014

مرسی میگم من چندتا سوال بپرسم اینجا ببخشیدا/الان شما پاسخ دادین راهی نیست تا من متوجه بشم شما به مطلب من نظر دادین یا کسای دیگه؟؟
ببخشید تازه واردم زیاد بلد نیستم!Huhباید خودم بیام صفحه رو رفرش کنم و ببینم نظراتو؟؟

تو پروفایل خودت برو تو کنترل پنل مضوعات اونجاس نوشته اخرین ارسال کی بوده
بعد اره باید رفرش کنی تا بیاد
الان برو 20 تا پاسخ بده تو مضوع های مختلف بیای خصوصی

باشه/20 تا پاسخ بدم یعنی چی فقط؟؟بخخشیدا میدونم گیج تشریف دارم25r30فقط بگو باید 20 تا موضوع ارسال کنم؟

از کجا ببینم چندتا ارسال کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه میری تو ارسال های تازه موضوعاتی ک بچه ها گذاشتنو میخونی راجبشون پاسخ میدی ب 20 بالا ک رسید ی ستاره میگیری

RE: عکسایی که خودم فتوشاپ کردم و از هرکدومش کلی خاطره دارم - ک * ب * ر* ا - 05-05-2014

عالیه عزیزم

فدای همتونSmile