انجمن های تخصصی  فلش خور
پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! (/showthread.php?tid=106662)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - ✘PETER✘ - 08-05-2014

پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! به این میگن فکر بکر برای یکی بودنپسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!!

یك نوجوان 19 ساله انگلیسی به صورت رسمی و قانونی نام خود را به نام عجیب 13 كلمه‌ای تغییر داد.
به گزارش ایران ناز جورج گرت نوجوان 19 ساله انگلیسی نام اصلی خود را از شناسنامه حذف كرده و نام 13 كلمه‌پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! «كاپیتان افسانه‌ای سریع‌ تر از سوپرمن ، اسپایدرمن ، بتمن ، و ولورین هالك و نورترلكی است» پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! را برای خود برگزید.
این نوجوان اهل گلاستونبوی انگلستان گفت: نام جدیدش كه بلندترین و طولانی‌ترین نام جهان است، را به این خاطر انتخاب كرده كه مادربزرگش اصلا او را به نام كوچكش نمی‌خوانده و به همین دلیل برای آن كه او را متعجب كند، این نام طولانی را برای خود برگزیده است.
این نوجوان افزود: من برای آن كه این عمل را قانونی انجام دهم 20 دلار پرداخته‌ام و دوست دارم در جهان یگانه باشم. پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! 1

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - Ayda khoshgele - 08-05-2014

نیگا توروخدا
اصن یه وضیه

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - ✘Miss maryam✘ - 08-05-2014

خدا بش عقل بده

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - محمد هادی - 08-05-2014

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - ✘PETER✘ - 08-05-2014

(08-05-2014، 12:13)محمد هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

اسپم نده

دوستانی ک نظر میدید ی سپاس هم بدید چیزی ازتون کم نمیشه

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - فاطمه:ef - 08-05-2014

مرسی....

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - αѕтer - 08-05-2014

خخخخخ عالی بود
یه اسم ایرانیم ک تو ثبت احوال ثبت شده عرعره
فک کن شوهرش میخواد باهاش عشولانه حرف بزنه باید بگه عرعرم من بی تو بی عرعرم عررررررررBig GrinBig Grin

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - ~HiSssh~ - 08-05-2014

خو چرا اسمشو نزاشته من خل ترين و كم عقل ترين و احمق ترين و بي خاصيت ترين و به درد نخور ترين و كله شق ترين آدم جهانم ؟؟؟؟؟؟؟
اين بهتره Tongue

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - مريم93 - 08-05-2014

ادم ب سنش شک میکنه.HuhHuhHuhاز ی پسر 19ساله بعیدهExclamation

RE: پسری که عجیب و خنده دار ترین اسم در دنیا را دارد!! - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 08-05-2014

بعضیا برا اینکه تک باشن چه کارایی میکنن!
مثلا بخوان صداش بزنن
اقای کاپیتان افسانه ای سریع‌ تر از سوپرمن ، اسپایدرمن ، بتمن ، و ولورین هالك و نورترلكی:|
ترجیح میدم کلا صداش نزنم-__-