انجمن های تخصصی  فلش خور
جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور (/showthread.php?tid=126178)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

نیمار:از بقیه ی بازیکنان برزیل مهم تر نیستم! - Hadis Messi - 24-06-2014

[rtl]نیمار موفق شد با دو گلی که برابر کامرون به ثمر رساند، با 4 گل زده در صدر جدول گلزنان جام بیستم قرار بگیرد.[/rtl]

[rtl]جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور 18[/rtl]

[rtl]نیمار پس از پایان مسابقه با خوشحالی از صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی گفت: اکنون با این نتیجه خوب که برابر کامرون به دست آوردیم با اعتماد به نفس به مصاف شیلی می‌رویم. [/rtl]
بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم. از ابتدا تا انتهای مسابقه نمایش خوبی داشتیم و اکنون احساس خیلی خوبی داریم که توانستیم به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کنیم.

نیمار درباره دو گلش در بازی برابر کامرون گفت: من مهاجم هستم و وظیفه‌ام گلزنی است اما فکر نمی‌کنم که مهم‌تر از بقیه بازیکنان برزیل باشم. وقتی هم‌تیمی‌هایم نباشند و برای من موقعیت ایجاد نکنند، نمی‌توانم گلزنی کنم.

برزیل در مرحله یک هشتم نهایی جام بیستم باید برابر شیلی به میدان برود.

نیمار بهترین بازیکن بازی برزیل - کامرون شد! - Hadis Messi - 24-06-2014

[rtl]دیدار تیم‌های ملی برزیل و کامرون در مرحله گروهی جام جهانی از گروه A مسابقات از ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت تهران در ورزشگاه برزیلیا آغاز شد که این دیدار با نتیجه 4 بر یک به سود برزیل به پایان رسید.[/rtl]

جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور 18
نیمار، مهاجم تیم ملی برزیل در 71 دقیقه حضورش در این بازی 2گل، 42 پاس سالم و چهار شوت روانه دروازه کامرون کرد. وی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

ورود آندرس اینیستا به باشگاه صدتاییا اسپانیا - Hadis Messi - 24-06-2014

آندرس اینیستا، هافبک تیم ملی اسپانیا امشب در آخرین حضور لاروخا در جام جهانی 2014 برزیل، صدمین بازی ملی اش را جشن خواهد گرفت.

[rtl]او در کنار آلونسو و کوکه در ترکیب اصلی قرار گرفته اند ولی در دو بازی قبلی شکست خوردند و به عنوان مدافع جام، از جام خداحافظی کردند.[/rtl]
اینیستا اولین دیدار ملی اش را مقابل روسیه در سال 2006 انجام داد و نقش بزرگی در قهرمانی تیمش در سال‌های 2008، 2010 و 2012 داشت.
شاید مهم‌ترین نقطه ی دوران فوتبالی اینیستا، گل پیروزی بخشش در فینال جام جهانی 2010 مقابل هلند بود که باعث قهرمانی ماتادورها در جام جهانی شد.
اینیستا نهمین بازیکنی است که به 100 بازی ملی می‌رسد. پیش از او ایکر کاسیاس، ژاوی، آندونی زوبی‌زارتا، سرجیو راموس، ژابی آلونسو، فرناندو تورس، رائول و کارلوس پویول به این رکورد رسیده بودند.

RE: تماشاگران زن در جام جهانی 2014 برزیل - negin 20 - 24-06-2014

HeartHeartHeartHeartHeart

آلبا خطاب به یک خبرنگار:دفعه بعد سرت را می برم! - Hadis Messi - 24-06-2014

فشار عصبی حذف اسپانیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی 2014 از مرحله گروهی این رقابت‌ها، ظاهراً‌ سبب شده ستارگان این تیم از خود بیخود شوند.

[rtl] یکی از آنها جوردی آلبا مدافع بارسلونا است که شب گذشته (دوشنبه) پس از بازی  اسپانیا و استرالیا در سومین و آخرین دور از دیدارهای مرحله گروهی جام بیستم، رفتار عجیبی از خود نشان داد.[/rtl]
پس از این بازی خبرنگار نشریه آس چاپ مادرید برای گفت‌وگو با آلبا که در پیروزی 3 بر صفر ماتادورها برابر استرالیا 90 دقیقه بازی کرد،‌ در «میکسدزون» نزد او رفت اما با واکنش عجیبی از سوی او مواجه شد.
آلباکه همه او را به بی‌میلی‌اش جهت وقت گذاشتن برای رسانه‌ها می‌شناسند پس از دیدن خبرنگار آس که تلاش داشت با وی مصاحبه کند به سمت او برگشت و گفت: «دفعه بعد تو را ببینم سرت را خواهم برید!»
اگر چه اسپانیا در بازی پایانی خود با برتری 3 بر صفر مقابل استرالیا تا حدودی توانست از اعتبار از دست رفته‌اش به خاطر قبول دو شکست متوالی برابر هلند و شیلی دفاع کند اما مشخصاً‌ بازیکنان این تیم هنوز تحت فشار روانی شدیدی قرار دارند، به خصوص از سمت رسانه‌های داخلی که این روزها به شدت از آنها انتقاد می‌کنند

نیمار به فرد گفتم باید سبیل بزاری! - Hadis Messi - 24-06-2014

[rtl]ستاره فوتبال برزیل بعد از درخشش در دیدار مقابل کامرون چندان اشاره ای به عملکرد فردی خود نکرده و از سختتر شدن فوتبال و توصیه به فرد صحبت کرد[/rtl]

[rtl] نیمار بعد از دیدار مقابل کامرون به سایت فیفا گفت: این بهترین بازی ما بود نه تنها از نظر نتیجه نهایی بلکه از لحاظ شکلی که تیم ما در زمین بازی کرد. ما در مسیر درستی قرار داریم و در حال پیشرفتیم.[/rtl]
 وی ادامه داد: همه در یک سطح هستند و فوتبال هر روز سختتر می شود. ما در مرحله بعد هم با یک تیم بسیار قدرتمند باید روبرو شویم. 

نیمار اضافه کرد: بعد از گل به فرد گفتم که باید سبیل بگذاری چون با سبیل گل می زنی!

پیغام فیس بوکی برای مردم اسپانیا/اینیستا:به جایی برمی گردیم که سزاوارش هستیم! - Hadis Messi - 24-06-2014

[rtl]بازیکن ملی پوش بارسلونا در آستانه بازگشت از برزیل در صفحه فیس بوک خود نوشت: عذرخواهی می کنم، مطمئن باشید به جایی بر می گردیم که سزاوارش هستیم.[/rtl]

آندرس اینیستا بازیکن بازی ساز و خلاق تیم ملی فوتبال اسپانیا در صفحه فیس بوک خود نوشته است: به خاطر حذف از جام جهانی بسیار افسرده و ناراحت هستیم، با ناامیدی به خانه بزرگ خود باز می گردیم و می دانم که قرار بود یک جام جهانی بزرگ و باشکوه را تجربه کنیم و این اتفاق رخ نداده است.
وی ادامه داد: از همه مردم عذرخواهی می کنم اما بدانید که برای دوره بعدی به جایی بر می گردیم که سزاوارش هستم. برای همه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بار دیگر در آغوش ملت اسپانیا باشیم.

RE: پیغام فیس بوکی برای مردم اسپانیا/اینیستا:به جایی برمی گردیم که سزاوارش هستیم! - | NEON DEMON | - 24-06-2014

تا کاسیاسه بی عرزه هست اسپانیا سعود نمیکنه

آرژانتین و نیجریه تبانی نخواهند کرد.مطمئن باشید!!! - ~lovely boy~ - 24-06-2014

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:‌ تیم‌های ملی نیجریه و آرژانتین با هم کری دارند و هیچگاه با یکدیگر تبانی نخواهند کرد
مارکار آقاجانیان در مورد شرایط تیم ملی گفت: شرایط‌مان بسیار خوب است و وضعیتی بهتر از قبل از دیدار با آرژانتین داریم، روحیه بازیکنان بسیار بالاست و همین موضوع ما را به شدت به آینده امیدوار کرده است.

وی ادامه داد: در همین راستا شب گذشته بوسنی را آنالیز کردیم و به نتیجه دیدار چهارشنبه شب مقابل این تیم بسیار خوشبین هستیم. معتقدم شکل تیمی ما کامل شده و می‌توانیم این تیم را شکست دهیم.

آقاجانیان در مورد احتمال تبانی نیجریه و آرژانتین گفت: اینطور نیست، آنها با هم کری دارند و هیچگاه آرژانتین به حریف آفریقایی خود برای کسب نتیجه لازم راه نمی‌دهد. آرژانتینی‌ها می‌دانند اگر بخواهند این کار را انجام دهند هر لحظه احتمال دارد در حین بازی خیلی چیزها را از دست بدهند بنابراین به هیچ وجه احتمال تبانی بین آنها وجود ندارد.

مودريچ: مکزيک بهتر بود - Aiden Pearce - 24-06-2014

لوکا مودريچ پس از حذف کرواسي از جام جهاني ضمن مستحق دانستن مکزيک براي صعود، مي‌گويد به استراحت نياز دارد.
تيم ملي فوتبال کرواسي با وجود عملکرد خوبي که در دو بازي نخست خود در جام جهاني داشت، با شکست مقابل مکزيک از صعود به مرحله بعد بازماند.

لوکا مودريچ يکي از بازيکنان تاثيرگذار کرواسي پس از اين بازي گفت: خيلي ناراحتم. مي‌توانستيم به مرحله بعد صعود کنيم اما نشد. به مکزيکي‌ها تبريک مي‌گويم و اميدوارم موفق باشند.

او درباره بازي گفت: بازي نزديک بود اما از دقيقه 65 به بعد آنها تيم بهتري بودند و استحقاق پيروزي را داشتند. ديگر چه مي‌توانم بگويم؟

مودريچ درباره آينده کرواسي گفت: ما بازيکنان جوان زيادي داريم که الان زمان دارند استراحت کنند. بايد در آينده خيلي بهتر کار کنيم.

هافبک ملي‌پوش رئال مادريد در پايان گفت: فصل خيلي سختي را پشت سر گذاشتم. پس از يک سال فشرده با رئال مادريد در جام جهاني بودم و حالا نياز به استراحت دارم. دوست داشتم که بيشتر در برزيل بمانيم اما واقعا مکزيک از ما بهتر بود.