انجمن های تخصصی  فلش خور
اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) (/showthread.php?tid=140983)

اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) - esiesi - 22-07-2014

امیدوارم امشب که میخوابی قشنگ ترین و بهترین آدم دنیارو تو خواب ببینی ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون هر شب نمیتونم بیام تو خوابت
میخواستم برات گل بخرم گفتم خودت گلی برای همین کود گرفتم بخوری قوی بشی
میدونی بی مغز ها هیچوقت سکته ی مغزی نمیکنن 
خوش به حالت دیگه از سکته مغزی هراسی نداری
سیب وهلو موز و آناناس و انجیر و پرتقال و هندونه و اینهمه میوه هس تو چرا شبیه شلغم شدی????
ای کاش باران بودم غبار رویت را میشستم........... خودت که سال به سال صورتتو نمیشوری
اگه دنبال یه آدم علافی بیا پایین
.
.
.
تو که علاف تری میای دنبالش
اگر خواهان مهاجرتبه کانادا هستید تا ۳۰ خرداد با ما تماس بگیرید
دسته ی غاز های وحشی
رفیق بی کلیپس مادر
خانوما و دخترا دیگه نبینم ابروهاتونو بردارین هاااااااا ای بابا مگه شماها پسرین?????
یه حجله برا پسر همسایمون درس کرده بودن نوشته بودن جوان ناکام فلانی پرده سیا زده بودن روز سوم فوتش بود عکسشم گذاشته بودن روز بعد دیدم یکی با غلط گیر نوشته ناکام نبود من ازش دوقلو حامله ام 
طرف پول نداشته برا خودش شورت بخره با یه کیسه برنج برا خودش شورت میدوزه بعد ازدواج میکنه شب که میشه پیش زنش میخوابه زنش تا شورتشو میبینه فرار میکنه بعد از زنه میپرسن چرا فرار کردی میگه آخه رو شورتش نوشته بود وزن خالص ۵۰ کیلو گرم
به اندازه ی همه ی آدما ضربدر همه ی ستاره ها به توان مولکول های آب کل دنیا ضربدر موهای یه آدم تاس  دوست دارم
سوال امتحان تاریخ: آقا محمد خان قاجار چگونه بر تخت حکومت نشست???
جواب من : چهارزانو
من¦=-))))))))))
معلم@__@
یه یارو میره کلاس زبان بش یاد میدن که :
انگلیس که رفتی از فرودگاه بیرون میای به راننده تاکسی میگیhotel
میبرت هتل بعد فرداش میری میگی park میبرنت پارک بعد میگیswimming pool میبرنت استخر بعد میگی muse میبرنت موزه طرف میره همه ی این کارا رو انجام میده بعد میاد موزه یادش میره بعدش باید چی بگه همونطوری همونجا میمونه بعد داد میرنه خداااااا یادم نمیاد همه دورش جم میشن میگن داداش راستی تو یادته بعد muse چی باید میگفتیم????
ضمن عرض پوزش از عزیزان مشهدی به خصوص خودم این جوکو میذارم
یه مشهدیه بچه شو میبره انگلیس مهد کودک که انگلیسی یاد بگیره لهجه ی مشهدیش یادش بره بعد دو سال بر میگرده میره دنبال بچش به مربی مهد میگه اومدم بچمو ببرم مربیه داد میزنه میگه : هووووووووی ممد بیا پدرت آمده دنبالت او خفتیا و چوریای عروسکارم  بگذر سر جاش بیا اینجه !!!! ای جون و مرگ بری ایشالان بیا اینجه بزمجه!!تیر غیب به سینت بخوره وخه ز بیا دگه!!!!
یونیسف جوراب لر های عزیز را در فهرست سلاح هایی همچون بمب فسفر و بمب اتمی قرار داد
ما اسطوره هامون جکی چان و بروسلی بودن شدیم این:am4::am4:این بچه های الان که اسطوره هاشون دخترایی مث جاسم بربری میباشد چی میخوان بشن نمیدونم والا
آخرشه بذار یه جک بگم با هم به بی مزگی ش بخندیم
به یکی میگن با فرشید جمله بساز میگه فرشید تصادف کرد و مرد بعد طرف سرش داد کیزنه میگه پف*یوز بی پدر و مادر جکمونو خراب کردی
سپاس بدین تا بازم بذارم
#############$$$$$$$$$$$$$$&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
هر وقت سپاسا به ۱۵ ۲۰ تا رسید مجموعه ی ۲ رم میذارم

RE: اس ام اس های سرکاری جوک های جدید - درسا~jojo - 22-07-2014

بازم بزار خیلی خنده دار بود 

RE: اس ام اس های سرکاری جوک های جدید - BlAcK dAy - 22-07-2014

خانوما و دخترا دیگه نبینم ابروهاتونو بردارین هاااااااا ای بابا مگه شماها پسرین?????

این خیلی تیکه دار بود

ممنون دایی روحمون شاد شدBig Grin

RE: اس ام اس های سرکاری جوک های جدید - esiesi - 22-07-2014

(22-07-2014، 16:02)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این خیلی تیکه دار بود

ممنون دایی روحمون شاد شدBig Grin
چاکریم خاله

RE: اس ام اس های سرکاری جوک های جدید - ali835 - 22-07-2014

اون شرته حرف نداشت از زور خنده داشتم فرشو گاز میزدم

RE: اس ام اس های سرکاری جوک های جدید - esiesi - 22-07-2014

قابل شما رو نداره میخوای بگم بچه ها یکی برات بدوزن همون بلا سرت بیاد

RE: اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) - ᖇᗩᖺᗩ - 22-07-2014

25r3025r30

RE: اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) - amiiiiir - 22-07-2014

اینا بالا 18 بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: اس ام اس و جوک ( ۱۸+ و تیکه دار و سرکاری و باحال و یک بیمزه ) - esiesi - 22-07-2014

(22-07-2014، 18:01)amiiiiir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا بالا 18 بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون شورت و جوان ناکام