انجمن های تخصصی  فلش خور
جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک (/showthread.php?tid=14343)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - wushu - 10-08-2012

25r30

جدیدترین سوتی های فیس بوکی
۱۴ مرداد

جدیدترین سوتی ها و گاف های ایرانی و فارسی برگرفته از فیس بوک

سوتی ماه رمضونی

گلاب به روتون بعد از خوردن سحری رفتم دست به آب
مامانم اومده میزنه به در میگه :
حمیییییییید!!
چیزی نخوریا
اذون گفت !!!!!!!!!!!
آخه مادر من نبینی کجام الان ؟؟؟
من O_O

مشکل داشتن دوست دختر شکاک

سال ۸۲-۸۳ یه دوست دختر داشتم که فوق العاده شکاک و الکی بد بین بود که بعدها متاسفانه همسرمم شد،بگذریم اون موقع من دانشجوی بیرجند بودمو اون خانم کرج بود،یه شب که تو اتوبوس بودم که بیام کرج ساعت ۲ نصفه شب زنگ زد بهم گیر که الا و بلا تو دروغ میگی تو اتوبوسی و داری میای معلوم نیست الان خونه ی کدومیکی از رفیقاتی منم که قاطی کرده بودم دیدم هیچ راهی نداره به این دیوونه بفهمونم .بغل دستم احسان یکی از دوستام نشسته بود دست به دامنش شدم که احسان جان عزیزت یه کاری بکن وگر نه فردا برسیم بد بختم احسانم نامردی نکرد یهو داد زد جمــــــــــال محمد و آل محمد صلوات یهو همه مسافرا از خواب پریدن و اولین ایست بازرسی وسط کویر یه جایی به اسم خوربیابانک از اتوبوس انداختنمون پایین

جدیدترین سوتی های فیس بوکی
۱۴ مرداد

جدیدترین سوتی ها و گاف های ایرانی و فارسی برگرفته از فیس بوک

سوتی ماه رمضونی

گلاب به روتون بعد از خوردن سحری رفتم دست به آب
مامانم اومده میزنه به در میگه :
حمیییییییید!!
چیزی نخوریا
اذون گفت !!!!!!!!!!!
آخه مادر من نبینی کجام الان ؟؟؟
من O_O

مشکل داشتن دوست دختر شکاک

سال ۸۲-۸۳ یه دوست دختر داشتم که فوق العاده شکاک و الکی بد بین بود که بعدها متاسفانه همسرمم شد،بگذریم اون موقع من دانشجوی بیرجند بودمو اون خانم کرج بود،یه شب که تو اتوبوس بودم که بیام کرج ساعت ۲ نصفه شب زنگ زد بهم گیر که الا و بلا تو دروغ میگی تو اتوبوسی و داری میای معلوم نیست الان خونه ی کدومیکی از رفیقاتی منم که قاطی کرده بودم دیدم هیچ راهی نداره به این دیوونه بفهمونم .بغل دستم احسان یکی از دوستام نشسته بود دست به دامنش شدم که احسان جان عزیزت یه کاری بکن وگر نه فردا برسیم بد بختم احسانم نامردی نکرد یهو داد زد جمــــــــــال محمد و آل محمد صلوات یهو همه مسافرا از خواب پریدن و اولین ایست بازرسی وسط کویر یه جایی به اسم خوربیابانک از اتوبوس انداختنمون پایین

چگونه حال یکی رو یگیریم

یه بار شماره موبایل رفیقمونو با عنوان { به تعداد صد نفر کارگر با حقوق ۹۰۰ هزار تومان + بیمه نیاز مندیم } ازش ۱۰ تا چاپ کردم بردم زدم جا های شلوغ تهران . هیچی دیگه دهنش سرویس شد اومد التماس کرد جون مادرت بگو کجا ها اینارو چسبوندی من برم بکنم

گاف عظیم عروس خانواده

سوتی خفن خنده دار اشتباه لپی

چند روز پیش رفته بودم برای ثبت نام اموزشگاه.منشی اونجا هم یک پسر خوشتیپ و خوشگلی بود که داشت تند تند درباره ی مدارک لازم جهت ثبت نام توضیح می داد.من اومدم بپرسم کارت ملی یا کپی کارت ملی نمی دونم یه دفعه چی شد گفتم:کورته ملیا ؟ اونم نه گذاشت و نه برداشت گفت ها ها کورته ملی!!!!

سرکار گذاشتن دایی

خونه مادربزرگم بودم,با پسر عمه ام داشتیم فوتبال بازی میکردیم (peseمعروف :دی)ساعت۶ صبح شده بود.عموم اومد بره دسشویی گیجه خواب بود.ایستاد دمه در شرو کرد به در زدن.منم از روی شیطنت گفتم إحـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم Smile )))).بازم در زد بازم گفتم إحــــــــــــم.بیچاره دیگه رفت خوابید.فک کرد کسی داخله:p
من و پسر عمم =)))))) یکی باید مارو جم میکرد از رو زمینSmile)))
عموووم:|

پسر خوشگل

سوار تاکسی بودم صندلی پشت دم پنجره نشسته بودم یه پسرم صندلی بغل راننده نشسته بود . من یه لحظه نگام افتاد تو آئینه بغل دیدم چه خشگله پسره منم نگاه می گنه . چند بار چشم تو چشم شدیم . از ماشین که پیاده شدم دیدم کرایه نو حساب کرد :O
برادرم بود Smile ))))))))))))))))))

ویار کردن
یه مدت تو خونه افتاده بودم و بد جوری مریض بودم. یه روز هوس شیرینی کردم. پول دادم به داداشم (که اون موقع ده ـ دوازده سالش بود) گفتم برو یه کم شیرینی تر بگیر.
آماده شده بود بره که موقع پوشیدن کفش، ازم پرسید: راستی به چه مناسبتیه؟ گفتم: هیچی.
همین طور که نیشش باز بود، گفت: بگو دیگه. گفتم: ویار کردم. پرسید: ویار دیگه چیه؟ گفتم: زنهای حامله وقتی میخوان بزان، هوس خوراکیهای مختلف میکنن. بهش میگن ویار.
داداشم یه مکثی کرد، بعد نیشش بسته شد، بعد اخم کرد، بعد پول رو انداخت زمین و گریه کنان رفت تو اتاق.
به مامانم گفتم: این چش شد؟ رفت و برگشت گفت: هیچی. پسرم غیرتیه. ترسیده بره شیرینی بگیره، مردم بفهمن داداشش حامله است!!!
سوتی در دانشگاه
یه بارم کلاس آزمایشگاه داشتم جلسه اولم بود، چون ۱۰ دقه دیر رسیدم نه استادو میشناختم نه میدونستم کلاس کجاس با عجله رفتم سر یه کلاس دیگه نشستم. (۳جلسه از اون کلاس میگذشت)
اسما رو که خوند اسم من تو لیست نبود واسه همین لیستو گرفتم رفتم آموزش با هزار بدبختی یه لیست جدید گرفتم که اسممو تو اون لیست وارد کرده بودن! به طور کاملا اتفاقی آخرای کلاس فهمیدم که چه گندی بالا آوردم کلاسو اشتباهی اومدم.
هیچی دیگه تا یه هفته از خجالت تو دانشگاه آفتابی نشدم :|
بستنی مجانی
اعتراف می‌کنم بچه که بودم از اونجایی که عاشق بستنی بودم رفتم به بقال محلمون گفتم آقا رضا مامانم عاشق شما شده ولی‌ روش نمی‌شه بیاد بگه… اگه می‌شه با مامانم عروسی‌ کنین…می‌خواستم روزی ۱۰ تا بستنی مجانی‌ بخورم…ولی‌ بعدش بجای بستنی از مامانم کتک خوردم :دی
سوتی ایرانی دوغ آبعلی
اعتراف میکنم یه بار تو جمع خانواده نشسته بودیم همه بودن خاله عمه دایی عمو همه.بعد من جو گیر شدم گفتم بزار یه حرفی بزنم میخاستم به عموم بگم عمو شما تاحالا دوغ ابعلی خوردی برگشتم گفتم عمو شما تاحالا دوله ابعلی خوردی برای ده ثانیه سکوت شد بعد یه دفعه همه منفجرشدن منم از خجالت مردم
سوتی در خرید
اعتراف میکنم که یه بار با مامانم رفته بودم بازار بعدش اشتباهی دوساعت دنبال یه زنه دیگه رفتم تو این مغازه تو اون مغازه.تازه نظرم میدادم اینو بخر اونو بخر .بعد که زنه برگشت طرف من فهمیدم مامانم نیس.بنده خدا زنه ام هیچی نگفت
دزدی از شیرینی فروشی ها
اعتراف میکنم بچگیام با دوستام از یه شیرنی فروشی که ویترینش جلو در بود دزدی کردیم
به این صورت که ۲نفر سر شیرنی فروش رو گرم میکردن منم مثل این دزدای حرفه ای شیرنی کش میرفتم! کلا در کودکی به خیلی جاها دستبرد زدم…

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - مرواريد سرخ - 14-08-2012

خيلي خنده دار بود

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - shadmehr90 - 14-08-2012

اتوبوسه عاااالی بود

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - hani eh - 14-08-2012

خنده دار بودSmile

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - Amir BF - 04-09-2012

بابا دمت گرم خیلی آقایی...

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - هانیه2 - 04-09-2012

یکی منو از رو زمین جم کنه:rum:

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - sir love - 04-09-2012

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - pegi pm - 04-09-2012

چه باحاااااااال بود...........هههههههههههBig GrinBig Grin

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - _VaMPiRe_ - 04-09-2012

25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

RE: جدید ترین سوتی ها و گاف های ایرانی ها برگرفته از فیسبوک - شیدا18 - 05-09-2012

ایول خیلی باحال بودBig Grin