انجمن های تخصصی  فلش خور
طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) (/showthread.php?tid=145216)

صفحه‌ها: 1 2

طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - خیس خاطره - 28-07-2014

بابام یه روز از سر کار اومد و چون خیلی خسته بود و ناهار هم آماده نبود , مامانمو تخم مرغ زد , با ماست خیار خورد !
طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1از همون سالها زیر دست نا مادری بزرگ شدم ! همیشه منو گاز می گرفت !

10 ساله که شدم بابام هم از بالای ساختمان افتاد و فلج شد ! خرج خانواده از همون موقع افتاد رو کول من !

زندگی برام تیره و تار بود ! هیچ وقت معنی آزادی رو نفهمیدم ! البته
گاهی یواشکی این و اونو گاز می گرفتم .... همیشه امیدوار بودم این گاز های
یواشکیم , علنی بشه تا بتونم عقده های کودکیمو خالی کنم !

این بود که با شخصی آشنا شدم که توی امریکای لاتین بهش \\\\\\\" christian races of ali \\\\\\\" می گفتن !

عکس های گاز های یواشکیمو براش فرستادم !

یه روز از طرف فیفا برام مسیج اومد که چون خون اروگوئا مزدا تو لثه هاته , پس باید نوک حمله ی فوتبال اروگوئه بازی کنی !

زندگیم از این رو به اون رو شد ! شدم سفیر آپوزوسیون اروگوئه تو اروپا !

پدرم شفا پیدا کرد ! لیورپول باهام قرار داد میلیاردی بست ! فرزند
خوانده ی ملکه بریتانیا شدم ! یکسال استفاده رایگان از محصولات تن تاک بهم
تعلق گرفت !

و این بود که الان من , به عنوان یه فرد موفق در خدمت شما هستم !

راستی ساعت چنده ؟؟؟؟ اذان زدند ؟ یکی دو نفر پشت صحنه منتظرن ; باید برم بخورمشون !!!

* خیلی حالمونو خوب \\\\\\\" کردی \\\\\\\" لوییس !

هیچی ! ماهتون عــــــــــسل Smile))))))))

دوست داشتی بزن لایکو طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 28-07-2014

جالب نبود

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - خیس خاطره - 28-07-2014

(28-07-2014، 10:37)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب نبود
نظر شما هم برای ما مهمه

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - ✔✘ζoΘdY✘✔ - 28-07-2014

ممنون خوب بود عسیسم

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ - 28-07-2014

من که نفهمیدم چی شد *ــــــــ*

ولـــی

طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) 1

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - dj black - 28-07-2014

Big Grin ممنون اون عکسه باحال بود...Big Grin

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - Berserk - 29-07-2014

چرت:angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2:

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - Avril. - 29-07-2014

جالب بودBig Grin

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - خیس خاطره - 30-07-2014

(29-07-2014، 1:31)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت:angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angr​y2::angry2::angry2:

اگه چرته نخونAngry

RE: طنز باحال سوارز در ماه عسل(نخونید از دست رفته) - ساحل 20014 - 01-08-2014

مسخره بودDodgyDodgyDodgyDodgy