انجمن های تخصصی  فلش خور
دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس (/showthread.php?tid=163348)

صفحه‌ها: 1 2 3

دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 22-08-2014

دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است ، تصاویری که مشاهده میکنید مربوط به یک دختر 16 ساله اوکراینی به نام ” لولیتا ریچی ” است. او مدعی است بدون هرگونه عمل جراحی قیافه اش شبیه عروسک هاست.

وی میگوید تنها از لنزهای تماسی استفاده میکند تا چشم های درشت تری داشته باشد. نکته جالب اینجاست که او مدعی است حتی از رژیم های لاغری استفاده نمیکند و کمر باریکش کاملا طبیعی است.

وی اکنون دانش آموز دبیرستانی است و در ترکمنستان ساکن است ، او میگوید بیش از هر شخص دیگری در دنیا به عروسک ها شباهت دارد. وی می افزاید : در کودکی بیشتر شبیه پسرها بودم و با آنها بیرون از خانه بازی میکردم ، هرگز به یاد ندارم که عروسک بازی کرده باشم.

از یک سال پیش احساس کردم شبیه عروسک ها هستم و تشویق دیگران باعث شد تا همانند عروسک ها لباس پوشیده و آرایش کنم. او در فضای مجازی روسیه طرفداران بیشماری دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ - 23-08-2014

خوشگل هس

ولی این قیافش فوق العاده مصنوعیه

دروغ میگه مثه چی!!!

صدتا عمل زیبایی انجام داده میگه هیچ کاری نکردم :/

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - ★♕NIGHT STAR♕★ - 23-09-2014

چقدر هیکلش بده!!!!
تازه کاملا معلومه صدتا عمل زیبایی انجام داده.Dodgy

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - raheleh_fenel - 23-09-2014

وا اینکه شونصدتا عمل زیبایی انجام داده

ح

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - _PαяαиÐ_ - 27-09-2014

خیلی چهره ـــَش مصنوعیه Confused

بعدشم -_-*..

هزار تا عمل زیبایی انجـام داده، کاملا واضحه :|

مرسی (:

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - گرباچف - 02-10-2014

خوشگل ولی گریم شده بی شک

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - Thyme - 13-03-2015

کـُـلا دخترای روسیـه ای خیلی نازن .. زیباتـرین دخترا اهــل روسیه ان .. ژنـشون اینطوریه (:

قیافه ی این دختره ولی حتی اگــه به قول خودش بدون عمل باشه خیلی ناز نیست فقط یــه شباهته که با باربی داره ..

وگرنه این دختره هـم ادعا کرده شبیه باربیــه ولی قیافش خیلی طبیعیه و در ضمن خیلیــَـم خوشگله ..

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - melinda - 25-03-2015

خیلی مصنوعی میزنه
هیکلش هم فوق العاده افتضاحه

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - Miss Stranger - 26-03-2015

عروسک باربیه من از این خشکل تره.این چیه آخه.حالم بد شد.

RE: دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس - ✘Nina✘ - 12-04-2015

هیکلش افتضاح...
قیافه زشت.....
رنگ مو رو که نگو
همون بهتر که علاقه به باربی شدن نداشت