انجمن های تخصصی  فلش خور
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ (/showthread.php?tid=165301)

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 28-08-2014

فرقی نمیکنه تا وقتی که میتونم حرف بزنم حرف میزنم 

طرف عروسکش گم میشه باسه ما فاز خودکشی میگیره :|

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - eɴιɢмαтιc - 28-08-2014

(28-08-2014، 21:36)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه داداش دارم اونم احسانه
یه دایی هم دارم الان جزقاله گوشه زندانه
از 18 سالگی هم سیگار میکشم مشروب هم هر هفته میخورم
قصد خودکشی هم ندارم
این زندگی نکبتیم هم دوست دارم:|
من تو خیابون و پارک بزرگ شدم و با آدمایی گشتم که شما تو تلوزیون هم ندیدین

اینو گفتم باسه اونایی که میخوان باسه ی لوس کردن خودشون پیش بقیه فاز خودکشی و خودزنی و سیگار و عرق ور دارن

من ته همه ی این راه ها شاشیدم :|
حسن.

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - _єяяσя_ - 28-08-2014

(28-08-2014، 21:41)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اینی که هسی افتخار نکن
خودتو درس کن

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 28-08-2014

(28-08-2014، 21:41)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:36)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قصد خودکشی هم ندارم

اینو گفتم باسه اونایی که میخوان باسه ی لوس کردن خودشون پیش بقیه فاز خودکشی و خودزنی و سیگار و عرق ور دارن

شما ته غم و زندگی شما از دم نکبتی!!!
ولی سن که کم باشه سخته هر اتفاقی!!

الانم کشش نده اینجا جاا این بحثا نیس

دوست داری گزارشش کن :|

این حرفایی که زدم باسه اینه که یه سری ها به خودشون بیان

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - #marya# - 28-08-2014

(28-08-2014، 21:38)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:35)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:33)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:32)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه هرجور راحتی
قربونت

فدات(:
خدا نکنه نفسم
جیگرتو ♥__♥

(28-08-2014، 21:43)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:41)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتو درس کن
افتخار نميكنه غزاله داره به اونايي كه تا چيزي نشد ميگن خودمو ميكشوم و من چ بدبختم يه درس ميده

(28-08-2014، 21:44)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2014، 21:41)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قصد خودکشی هم ندارم

شما ته غم و زندگی شما از دم نکبتی!!!
ولی سن که کم باشه سخته هر اتفاقی!!

الانم کشش نده اینجا جاا این بحثا نیس

دوست داری گزارشش کن :|

این حرفایی که زدم باسه اینه که یه سری ها به خودشون بیان
با این حرفا کسی به خودش نمیاد فقط پیازداغشو زیاد میکنه

(28-08-2014، 21:43)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتو درس کن
افتخار نميكنه غزاله داره به اونايي كه تا چيزي نشد ميگن خودمو ميكشوم و من چ بدبختم يه درس ميده

حسن درسته !!

RE: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ - an idiot - 28-08-2014

یگانه حله آبجی بیا

(28-08-2014، 21:46)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتو درس کن
اینجا کسایی هستن که سنشون کمه این حرفا روشون تاثیر میذاره بازم جا این حرفا اینجا نی