انجمن های تخصصی  فلش خور
پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) (/showthread.php?tid=168121)

پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - Titiw - 02-09-2014

رکسانا در فیسبوکش نوشته: تشکر می کنم از یک فرشته مهربون که مطمئنم کرد هنوزم انسانیت و جوانمردی بین مردم زنده هست و با قدرت نفس می کشه…

دیروز به یک مجلس عروسی در یک مسیر خارج از تهران دعوت بودیم و من مسئول رانندگی بودم. وسط اتوبان حقانی یک ماشین بوق زد و اشاره کرد چرخ عقب پنچره! پیاده شدم و دیدم درسته: ای داد بیداد! …حالا وسط اتوبان چی کار کنم؟!  

پدرم که سن و سالی ازش گذشته پیاده شد و آچار رو در آورد و منهم با زحمت لاستیک رو از عقب ماشین کشیدم پایین… اما هیچوقت تا حالا لاستیک عوض نکرده بودم… پدر گفت: خودم اینکارو می کنم… اما چند ثانیه بیشتر نکشید که از صورت عرق کرده و پاهای لرزونش فهمیدم که کار اون نیست.. توی دلم خودم رو لعنت می کردم که چرا هیچوقت این کارو یاد نگرفتم… به پدرم گفتم: بنشینید توی ماشین یواش یواش میریم تا دم تعمیرگاه…

همون لحظه که داشت خودشو آماده می کرد جواب مثبت بده یهو نفهمیدم یک پسر جوان با تی شرت ساده سفید و شلوار جین، مرتب و تمیز از کجا وسط اتوبان خودشو به ما رسوند و پرسید: پنچر کردید؟ گفتم بله! بدون معطلی آچار و لاستیک رو گرفت و گفت: اجازه بدید من درستش می کنم… اینقدر مودب بود که حتی توی صورت ما نگاه هم نمی کرد… با دقت کارشو انجام داد و وقتی خواستم لاستیک پنچرو خودم بذارم پشت ماشین گفت: خانم شما دست نزنید دستتون کثیف و سیاه میشه…

اصلا زبونم بند اومده بود! وقتی دونه های عرق رو روی پیشونیش دیدم بهش مستقیم نگاه کردم و گفتم: آقا نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم!
او هم دوباره بی اونکه نگاه کنه گفت: اختیار دارید… وظیفمه!

وقتی آچارو تحویل داد دوید وسط اتوبان حتی نایستاد تا درست و حسابی ازش خداحافظی کنیم! فقط وقتی رسید روی جدول وسط اتوبان برگشت و یک لبخند قشنگ زد و بعدشم داد زد: برام دعا کنید و دست تکون داد و رفت.. می خواستم منم با صدای بلند یه چیزی بگم اما دیدم نمیشه… چون بغض راه گلوم رو بسته بود…

حالا فقط می خوام بگم: بعضی موقعها می خندیدم که می گفتن توی بهشت فرشته های مذکر هم وجود دارن! همیشه فرشته ها رو خانمهایی با موهای بلند و صورت سفید و معصوم تصور می کردم و فکر اینکه مردها چطوری می تونن این نقش رو داشته باشن منو از خنده روده بر می کرد!

حالا میدونم که واقعا میشه… حتی یک پسر با تی شرت سفید و شلوار جین ساده وسط بزرگراه… که هر جا که هست و هر کاری که می کنه امیدوارم همیشه خوشبخت باشه… به همه آرزوهای قشنگش برسه، تنش سلامت باشه و خدا همیشه درهای بسته رو به روش باز کنه…

- نتیجه گیری اخلاقی 1: خانوما! لاستیک عوض کردن رو یاد بگیرید!
- نتیجه گیری اخلاقی 2: لازم نیست با گفتن کلمات و نصیحت خوبی رو بهم یاد بدیم… خیلی ساده است: با هم مهربون باشیم با هر توانایی که داریم به هم مهربونی کنیم.. تمام!

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - یاسی@_@ - 07-09-2014

زیبا بود

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - پرستو14 - 07-09-2014

عكسش كو؟

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - عاشق الکترونیک - 07-09-2014

خیلی عالی بود.. مرسی

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - آمانیتاموسکاریا - 07-09-2014

بعععععععععله...من که هم رانندگی بلدم هم پنچرگیری...یه همچین آدم کوشاییم من...

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - _PαяαиÐ_ - 07-09-2014

قشنگ بود ممنون ._. !

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - good boy2 - 07-09-2014

niceSmileSmile

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - فرزینf - 07-09-2014

RolleyesShyRolleyesShy

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - sohrabe khaste - 07-09-2014

عالی بود

RE: پسری در لباس فرشته(هنوزم همچین ادمایی هستن) - Oℓ∂ Fяιєη∂ѕ - 07-09-2014

ینی واقعن همچین کسایی هنوز هستن :|

آفرین بهش :|

آفرین که حتی صورتشون رو هم نیگا نکرد :|