انجمن های تخصصی  فلش خور
بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) (/showthread.php?tid=176708)

بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - Son of anarchy - 21-09-2014

یران مطلب : بازیکنان مسلمان باشگاه فوتبال "بایرن مونیخ" آلمان از در دست گرفتن لیوان مشروبات الکلی خودداری کردند.

به گزارش عصرایران، سه بازیکن این تیم شامل بازیکن مراکشی "مهدی بن عطیه"، بازیکن فرانسوی "فرانک ریبری" و بازیکن سوئیسی "جردان شقیری" از در دست گرفتن لیوان مشروبات الکلی و نوشیدن آن در مقابل خبرنگاران و تصویربرداران رسانه ها خودداری کردند.

این مراسم توسط یکی از شرکت های حامی مالی باشگاه فوتبال بایرن مونیخ برگزار شد.
صفحه رسمی باشگاه بایرن مونیخ در فیس بوک این عکس ها را منتشر کرده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 21-09-2014

باریکلا

ولی فقط ی نفر نمیخورهUndecidedدرسته؟

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - Son of anarchy - 22-09-2014

(21-09-2014، 17:48)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باریکلا

من 3 نفرو پیدا کردم که نمیخورن

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 22-09-2014

(22-09-2014، 14:53)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2014، 17:48)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باریکلا

کجان؟؟؟

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - ★♕NIGHT STAR♕★ - 22-09-2014

(22-09-2014، 14:55)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2014، 14:53)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باریکلا

کجان؟؟؟
ردیف اخر وایستاده
ردیف جولیش هم یه نفر وایستاده که دستش مشروب نیست
بین اونایی هم که نشستن یه نفر مشروب دستش نیست.

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - ِ**@ًrُِّ@^ُ$** - 22-09-2014

(22-09-2014، 15:00)دختر جنگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2014، 14:55)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باریکلا

کجان؟؟؟
ردیف اخر وایستاده
ردیف جولیش هم یه نفر وایستاده که دستش مشروب نیست
بین اونایی هم که نشستن یه نفر مشروب دستش نیست.

اهان ممنون پیداش کردم

باریکلا

کجان؟؟؟

RE: بازیکنان مسلمان تیم معروف مشروب نخوردند (عکس) - _Ovver_ - 22-09-2014

جلو دوربین فوتبالیستا باس مشروب بخورن؟؟؟!!!!HuhHuhHuhHuh

(22-09-2014، 15:12)Baran-zx نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جلو دوربین فوتبالیستا باس مشروب بخورن؟؟؟!!!!HuhHuhHuhHuh

چایی بخورن؟؟؟