انجمن های تخصصی  فلش خور
ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) (/showthread.php?tid=185297)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ - 19-10-2014

اینم پست جدید امیر حسین مقصود لو(تتلو)در پیج فیس بوک.

دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرف نگفته بود مجبور بودم به خاطرش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سر كار و حقوقتون رو نگيريدتازه بى احترامى هم ببينيد! صابكارتون و بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كار شب و روز و من ٢٨ سالم !!! از ١٦ سالگى تا الان دوئيدم به عشق يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنتا يه سرى بى شخصيت بى احترامى ميكنن !! اما حالا كه ديدم كه ما اين همه كثيف هستيم كه تو فوتبالو واليبالمون اينجورى باحامون رفتار ميشه وانقدر خطرناك هستيم كه حتى هيشكى جرأت طرفدارى ازمون و نداره و همه انكارمون ميكنن !!! و بزرگانمون هم انقدر راحت بى احترامى ميكنن !!!! تو تلويزيون شطرنجى نشون داده ميشيم يعنى چى؟؟؟. يعنى خدا نگهدار همتون!! فقط خواهش ميكنم ازم ناراحت نشين و بدونيد كه من اين بار ديگه واقعا كم آوردم و واقعا پير شدم ديگه و واقعا خدا حافظ !! شما هم خيلى راحت عين بقيه انكارم كنيد و فكر كنيد آهنگا از آسمون اومده

مــــــــــــــــــــــــرد هرجا بودی خوب باش.خدا همراهت شیرمرد

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - ~BaHaR~ - 19-10-2014

دو هفته دیگه برمیگرده میگه من بخاطر تتلیتی ها خداحافظی نمیکنم.تتلو کارش همینه.الان هم با این کارش خواسته جلب توجه کنه.
وقتی تز میده برم با زد بازی بخونم باید منتظر باشه تا کلی بد و بی راه بشنوه اخه یکی نیست بهش بگه تو رو چه به زد بازی.تازه بعدش هم از رو نرفته اومده 
با جی جی دعوا کرده ولی خوشم اومد جی جی هم تو آهنگ مارو اشتباه نگیر خوب تتلو رو نشوند سر جاش.

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - armin van buuren - 20-10-2014

بره باواا الکی گندش کردین والاااا

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - سلنا جوووووووووووووووووون - 20-10-2014

(20-10-2014، 0:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بره باواا الکی گندش کردین والاااا
ساکت شو

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 20-10-2014

شایعه اس شاید تتل نمیره تتلو همونجوری محکم باش مث قدیم

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - shayruan - 20-10-2014

HuhHuh

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - **zeinab** - 20-10-2014

بقول یاس اگه قدرت نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردمHeart

پس عمو تتل هم قدرت داره که رقیب دارهHeart

بسوزن بعضیاااااااااااااااااااTongueTongueTongue

RE: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد) - parisa777 - 20-10-2014

crying